۰

تخریب، دروغ و شایعه از اهداف دشمن برای جدایی نسل جوان از انقلاب است

قم نیوز: نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن سعی دارد با شایعه‌سازی، دروغ و تخریب چهره‌های انقلاب، عشق و ارادت نسل جوان کشور را نسبت به انقلاب اسلامی و جایگاه ولایت تضعیف کند.
تخریب، دروغ و شایعه از اهداف دشمن برای جدایی نسل جوان از انقلاب است
تخریب، دروغ و شایعه از اهداف دشمن برای جدایی نسل جوان از انقلاب است
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مجتبی ذوالنور در ویژه‌برنامه‌ای که به مناسبت 22 اسفند سالروز بزرگداشت شهدا با حضور مادران، همسران و فرزندان شهدا در سالن اجتماعات مجتمع هدایت آموزش‌وپرورش برگزار شد، اظهار داشت: شهدای انقلاب اسلامی در طول 4 دهه اخیر انقلاب اسلامی در هرلحظه و مکانی که نیاز بود به مجاهدت و ایثارگری پرداختند که این مسیر ارزشمند امروزه در قالب مدافعان حرم ادامه دارد.

وی افزود: مقام شفاعت شهدا یکی از ارزشمندترین ویژگی‌هایی بوده که خداوند متعال در اختیار آن‌ها قرار داده و از همین رو انسان‌ها باید در روز سعی در نزدیک کردن خود به شهدا داشته باشند تمام افتخارات، توفیقات و موفقیت‌هایی که کشور به دست آورده مرهون مجاهدت‌های شهدای گران‌قدر است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ارزش مجاهدت‌های شهدای مدافع حرم گفت: شهدای مدافع حرم کاری ارزنده انجام دادند چراکه دشمن تکفیری به احدی رحم نمی‌کند، داعش وقتی‌که وارد شهرهای شمالی عراق شد بسیاری از خانه‌های کردهای اهل سنت را از بین برد.

ذوالنور ادامه داد:  جهاد نکا یکی از بدعت‌هایی بود که داعش آن را پایه‌گذاری کرد، این گروهک تکفیری بیش از 110 هزار زن و دختر کشورهای اسلامی را برای بهره‌برداری جنسی به کشورهای اروپایی صادر کرد.

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: هدف نهایی و غایی تکفیری‌ها از حمله و اشغال کشورهایی نظیر عراق و سوریه دستیابی به ایران و اشغال این سرزمین مقدس و ام القرای جهان تشیع بود که اگر مدافعان حرم به مبارزه با این گروهک نمی‌شتافتند امروز باید در شهرهای مختلف کشور شاهد جنایت‌های این گروهک التقاطی می‌بودیم.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان به‌خوبی می‌دانستند که دست‌یابی و حمله به ایران با وجود جبهه مقاومت اسلامی امکان‌پذیر نیست بنابراین آن‌ها در ابتدا سعی بر نابودی و تضعیف این جریانات اسلامی زدند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی رفتارهای سوء صداوسیما تصریح کرد: جای تأسف دارد که صداوسیما افرادی را موردحمایت قرار داده که به خانواده‌ها و مام جهاد و شهادت توهین می‌کنند، این افراد در حکم عروسک‌های بی‌حیایی هستند که برای شاد کردن دل دشمنان اقدام به چنین سخنانی می‌کنند.

ذوالنور ادامه دارد: این قبیل توهین‌ها به مقام شهادت از سوی بازیگری صورت گرفته که همواره روح و جسم خود را در معرض نگاه‌های دیگران قرار داده و از این منظر امری عجیبی نیست، تهاجم فرهنگی دشمن درصدد از بین بردن حیا، عفاف و حجاب در جامعه هستند، متدینین جامعه باید برنامه‌ریزی کرده و فضا را از برخی عناصر در عرصه فعالیت‌های هنری بگیرند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: متأسفانه برخی افراد نیز در مسندهای نظام به مدافعان حرم توهین می‌کنند، مدافعان حرم درراه حفظ ارزش‌های اسلامی به مصاف گروهک‌های تروریستی رفتند و هیچ هدف دیگری غیراز این در آن‌ها وجود نداشت.

وی ادامه داد: دفاع از خطوط و اهداف دشمن از سوی میز خطابه‌های رسمی نظام بسیار نگران‌کننده است که باید در برابر آن هشیار بود، باید تمام دستگاه‌های دولتی و نهادهای فرهنگی و علمی در برابر هجمه‌های سنگین دشمنان در کشور هشیاری خود را حفظ کنند.

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن سعی دارد با شایعه‌سازی، دروغ و تخریب چهره‌های انقلاب، عشق و ارادت نسل جوان کشور را نسبت به انقلاب اسلامی و جایگاه ولایت تضعیف کند، آموزش‌وپرورش همواره کانون معنویت و علم‌آموزی بوده که باید این روال و روند ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/ 138
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۶
کد مطلب: 61482
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *