۰

مبلغان اقتصاد مقاومتی در دانشگاه های استان قم فعال می شوند

قم نیوز: سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم از فعال شدن مبلغان دانشجوی اقتصاد مقاومتی در دانشگاه های استان در سال آینده خبرداد.
مبلغان اقتصاد مقاومتی در دانشگاه های استان قم فعال می شوند
مبلغان اقتصاد مقاومتی در دانشگاه های استان قم فعال می شوند
به گزارش قم نیوز علی حسینی سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی قم  امروز در مراسم رونمایی از کتاب اقتصاد مقاومتی تفسیر جهاد کبیر در قم گفت: در جلسه 157 شورای فرهنگ عمومی استان قم طرح جشنواره کالای ایرانی گامی به سوی بالندگی که از سوی جهاددانشگاهی واحد استان قم مطرح شده بود به موافقت رسید و قرار شد که برنامه‎های مختلفی در کنار آن اجرا شود.

وی افزود: مقام معظم رهبری در بیانات خود 6 دلیل مهم را برای استفاده از کالای ایرانی مطرح کردند که از جمله آنها می‎توان به افزایش اشتغال، افزایش قدرت اقتصادی ملی و مردمی، افزایش قدرت سیاسی و اجتماعی و توسعه قدرت ملی و... اشاره کرد.

سرپرست معاونت جهاددانشگاهی واحد استان قم بیان کرد: در این جشنواره سه بخش در نظر گرفته شد که شامل دریافت اطلاعات و معرفی تولید کنندگان و برگزاری نمایشگاه اشاره کرد؛ همچنین قرار شد که برای غنی‎تر شدن این جشنواره آثار مفهومی و کارگاه‎ها و نشست‎های تخصصی نیز برگزار شود که این کار نیز انجام شد.

وی تصریح کرد:  کتاب اقتصاد مقاومتی، تفسیر جهاد کبیر توسط انتشارات جهاددانشگاهی واحد استان قم و حاصل تلاش چند ساله مولف این اثر است؛ در حقیقت این کتاب به دنبال ارایه مبانی نظری و کاربردی در حوزه اقتصاد مقاومتی است ونگاهی دقیق و کاربردی به این عرصه دارد.

حسینی گفت: معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم در سال آینده در همین راستا اقدام به برگزاری برنامه‎های مختلفی خواهد کرد که از جمله آنها می توان به تربیت مبلغ دانشجو در حوزه اقتصاد مقاومتی، برگزاری سلسله نشست های تخصصی و همچنین برگزاری جشنواره و مسابقاتی در حوزه ترویجی با محور اقتصاد مقاومتی اشاره کرد.

انتهای پیام / 137
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۱
کد مطلب: 61486
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *