۰

جانشین فرمانده انتظامی قم: 90 تن در شب چهارشنبه آخر سال دستگیر شدند

قم نیوز: جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: در حوادث مرتبط با شب چهارشنبه آخر سال، 90 تن به جرم انجام اقدام های هنجارشکنانه در قم دستگیر شدند.
جانشین فرمانده انتظامی قم: 90 تن در شب چهارشنبه آخر سال دستگیر شدند
جانشین فرمانده انتظامی قم: 90 تن در شب چهارشنبه آخر سال دستگیر شدند
به گزارش قم نیوز سرهنگ صیاد درویشی روز چهارشنبه بیان کرد: این افراد به دلیل ایجاد مزاحمت برای مردم، آتش زدن لاستیک در وسط خیابان و برهم زدن نظم عمومی دستگیر و با توجه به شدت جرمی که مرتکب شدند تا پایان تعطیلات نوروز در بازداشت خواهند بود.

وی افزود: شب گذشته یک هزار و 200 عدد مواد محترقه توسط پلیس کشف شد که 200 عدد از این مواد، پرخطر بوده و در صورت استفاده می توانست خطرات جدی را ایجاد کند.
وی ادامه داد: همچنین 35 دستگاه خودرو در این رابطه توسط پلیس توقیف شد که تا پایان تعطیلات نوروز ترخیص نخواهد شد.

درویشی گفت: حوادث مربوط به شب گذشته نسبت به سال های قبل از نظر شدت و آسیب هایی که به وجود آمد بهتر بود و ما شاهد چالش جدی در مجموعه استان نبودیم.

وی افزود: شب گذشته 19 تن در قم مصدوم شدند که 16 تن از آنان به صورت سرپایی مداوا و سه تن نیز در بیمارستان بستری شدند که مشکل آنان جدی نیست.

وی ادامه داد: با آمادگی پلیس و همراهی سایر نهادها و پشتیبانی میدانی دستگاه قضایی شب چهارشنبه آخر سال بدون چالش جدی در استان قم داشتیم، برخی رفتارهای ناهنجار انجام گرفت اما به دلیل حضور به موقع پلیس مشکل جدی ایجاد نشد.

جانشین فرمانده انتظامی قم گفت: شب گذشته با توجه به افزایش صد درصدی تماس با سامانه 110 در رابطه با مزاحمت افراد خاص در بخش های مختلف نسبت به سال قبل، با عملیات به هنگام پلیس اقدام های ناهنجار آنان، ناکام ماند. 

سال گذشته 77 تن شامل 63 مرد و 14 زن در حوادث چهارشنبه آخر سال استان قم مصدوم که 33 تن در محل حادثه درمان و 44 تن به مراکز درمانی منتقل شدند. 

انتهای پیام /138

 
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب: 61543
مرجع : خبرگزاری ايرنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *