۰
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم تاکید کرد

جلوگیری از چادرخواب در هسته مرکزی شهر و محدوده حرم و جمکران

قم نیوز: مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم از جلوگیری از چادرخواب در هسته مرکزی شهر و محدوده حرم و جمکران خبر داد.
جلوگیری از چادرخواب در هسته مرکزی شهر و محدوده حرم و جمکران
جلوگیری از چادرخواب در هسته مرکزی شهر و محدوده حرم و جمکران
به گزارش قم نیوز احمدرضا شفیعی ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری قم، با اشاره به اتخاذ تدابیر لازم برای ایجاد نظم شهری در ایام نوروز در شهر قم اظهار کرد: از 25 اسفندماه برنامه‌ریزی برای امر جلوگیری از تخلفات شهری و برقراری نظم در ایام نوروز آغاز شده و سعی داریم با توجه به حضور خیل عظیم زائرین شرایط شهر برای شهروندان با مشکل مواجه نشود.

وی با تاکید بر اینکه نیروهای اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری در ایام نوروز در بوستان‌های شهر و استراحت‌گاه‌ها نیز حضور خواهند داشت تصریح کرد: عزم ویژه مدیریت شهری همچون سال‌های اخیر بر این است که با حضور زائرین شرایط عمومی شهر بر هم نخورد و به همین خاطر استراحت‌گاه‌هایی در محدوده شهر برای اسکان اضطراری مشخص شده است.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم با اشاره به تعیین فضاهایی برای اسکان زائرین و اولویت‌بندی آنها بیان کرد: در حلقه مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر و هسته مرکزی شهر هیچ‌گونه چادرخواب نخواهیم داشت و نیروهای تخلفات شهری نظارت بر این کار را بر عهده دارند.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰
کد مطلب: 61777
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *