۰
با حضور آیت‌الله سعیدی

بازنشستگان حرم کریمه اهل بیت(س) تجلیل شدند

قم نیوز: سه نفر از خادمان رسمی بازنشسته حرم حضرت معصومه(س) طی مراسمی با حضور تولیت این آستان مقدس مورد تجلیل قرار گرفتند و حکم تشرف به خدمت افتخاری را دریافت کردند.
بازنشستگان حرم کریمه اهل بیت(س) تجلیل شدند
بازنشستگان حرم کریمه اهل بیت(س) تجلیل شدند
به گزارش قم نیوز آیین اذن خدمت از کریمه اهل‌بیت(س) برای آغاز  برنامه‌های نوروزی در سالن امام خامنه‎ای حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار شد.

در ابتدای این مراسم،‌ حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی‌اشرف عبدی مدیر پژوهشکده علامه طباطبایی از افزایش بهره‌وری به‌عنوان یکی از نتایج توسعه فعالیت‌های آموزشی یاد کرد و گفت: در تقوم آموزشی سال 97 برای مدیران حرم مطهر نیز دوره‌های آموزشی درنظر گرفته شده است و برای کارکنان نیز 100 ساعت آموزشی در چهار حوزه مختلف و 20 ساعت آموزشی تخصصی مرتبط پیش‌بینی شده است.

همچنین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین صفر فلاحی معاون فرهنگی آستان کریمه اهل‌بیت(س) با اشاره به اینکه امسال آستان‌های مقدس با شعار محوری «بهار را با محبت تو آغاز می‌کنیم» فعالیت‌های نوروزی خود را دنبال می‌کنند، اظهار کرد: مردم به واسطه خردمندی و دین‌داری خود میان آداب ملی و دینی خود پیوند ایجاد کرده و در هنگام تحویل سال در آستان‌های مقدس حضور می‌یابند به همین علت باید از فرصت حضور گسترده زائران در آستان‌های مقدس استفاده کنیم.

آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) به‌عنوان سخنران پایانی این نشست با تاکید بر اینکه خداوند متعال فرصت‌هایی همانند ماه رجب را برای جلوگیری از غفلت‌های انسان درنظر گرفته است، مطرح کرد: ماه رجب فرصت مطلوبی برای بازگشتن به جایگاه عالی و مقام اصلی آدمیت است.

سید احمد شمس، جواد عبداللهی و حمیدرضا محمدی بهروز و علی سلیمانی از جمله خادمان بازنشسته آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) بودند که در این جلسه تقدیر و حکم تشرف به خدمت افتخاری در این آستان مقدس را دریافت کردند.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۱
کد مطلب: 61783
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *