۰

برنامه رادیویی معراج با موضوع نماز تولید می شود

قم نیوز: حجت الاسلام آیتی مدیر مرکز تخصصی نماز از تولید برنامه رادیویی با موضوع نماز در رادیو معارف خبر داد.
برنامه رادیویی معراج با موضوع نماز تولید می شود
برنامه رادیویی معراج با موضوع نماز تولید می شود
به گزارش قم نیوز راديو معارف با همكاري مركز تخصصي نماز و با مشارکت خانواده‌ها، مسابقه راديويي معراج را با هدف ترغيب و تشویق جوانان و نوجوانان به نماز و اقامه اين فريضه الهي را تولید مي‌كند.

حجت الاسلام آیتی مدیر مرکز تخصصی نماز با اشاره به زمان 30  دقیقه ای برنامه گفت: هدف این  برنامه رادیویی  انتشار معارف نماز و آشنایی نسل جوان با معارف  نماز است که با حضور نوجوانان و خانواده هایشان برگزار می شود.

وی  افزود: در برنامه معراج،  نوجوانان و خانواده هایشان با موضوعاتی مانند مسائل تربيتي مربوط به نماز، معارف نماز، احكام و آداب نماز و سيره و احوال شهدا و بزرگان درباره نماز بیشتر آشنا مي‌شوند.

مدیر مرکز تخصصی نماز  بیان کرد:  با تشکر از مدیران و تولید کنندگان  رادیو معارف خصوصاً عوامل تولید برنامه معراج، امیدواریم شاهد تولید این گونه برنامه ها در بخش های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران باشیم و قدمی مثبت در راستای ترویج معارف نماز برداریم.

خاطر نشان می شود: پدران، مادران، و نوجوانانِ عزيز مي‌توانند براي حضور در اين مسابقه با دو شماره تلفنِ ۵۵۲ – ۳۲۹۱۰۵۵۱ با پيش شمارة ۰۲۵ ، با روابط عمومي راديو معارف تماس بگيرند يا به سامانة ۳۰۰۰۰۵۵۳ پيامك ارسال كنند. و یا از طریق این لینک به صفحه برنامه رادیویی معراج در رادیو معارف بازدید داشته باشند.

مسابقة راديويي معراج، جمعه‌ها، ساعت ۱۸:۰۰ از راديو معارف روي موج رديف ۹۶ مگاهرتز قابل دريافت هست
انتهای پیام / 137
يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۱
کد مطلب: 62700
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *