۰
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم خبر داد

افزایش دمای قم طی روزهای آتی

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: دمای نقاط مختلف استان طی روزهای آتی افزایش پیدا خواهد کرد.
افزایش دمای قم طی روزهای آتی
افزایش دمای قم طی روزهای آتی
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش باد در برخی از نقاط همراه با رگبار باران و رعد و برق است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم هشت درجه و 17 درجه است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 10 درجه و 21 درجه است.

قاضی با بیان اینکه فردا آب و هوای استان قم کمی ابری، اوایل شب افزایش موقت ابر و در برخی از ساعات همراه با وزش باد است، گفت: در روز پنجشنبه آب و هوای استان صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد است.

وی ادامه داد: در روز پنجشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت است. در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 12 درجه و 25 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب پنج درجه و 12 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 40 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه کهک با صفر درجه و شهر قم با 12 درجه بود.

انتهای پیام / 137
سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۰
کد مطلب: 62815
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *