۰
شهردار قم خبر داد

تایید موافقت‌نامه 300 میلیاردی اوراق مشارکت قطار شهری قم

قم نیوز: شهردار قم با بیان اینکه موافقت‌نامه 300 میلیاردی اوراق مشارکت قطار شهری 28 اسفندماه تایید شد گفت: ما در سال 97 بالغ بر 600 میلیارد تومان منابع مالی برای تکمیل قطار شهری نیاز داریم و با این 300 میلیارد و 200 میلیارد دولت و باقیمانده منابع شهرداری می‌توانیم این کار را اجرایی کنیم.
تایید موافقت‌نامه 300 میلیاردی اوراق مشارکت قطار شهری قم
تایید موافقت‌نامه 300 میلیاردی اوراق مشارکت قطار شهری قم
به گزارش قم نیوز سیدمرتضی سقائیان‌نژاد با تاکید بر اینکه کار در شهرداریها ، کاری جمعی و گروهی است اظهار کرد: در جمع شهرداری باید وحدت و انسجام به خوبی شکل گرفته تا بتوانیم اهداف مدیریت شهری را پیش ببریم.

وی با تاکید بر اینکه دغدغه مدیریت شهری کار و خدمت بهتر به مردم است اظهار کرد: اگر این دغدغه‌ها در سیستم سازمانی با هم موازی و همراه شد قطعاً شرایط خدمت به مردم بهتر و گسترده‌تر خواهد بود.
شهردار قم با تاکید بر اینکه در حوزه عوارض شهری مشکلاتی وجود دارد بیان کرد: بسیاری از هزینه‌هایی که باید به سمت شهرداری‌ها بیاید اتفاق نمی‌افتد و این مسائل مشکلات زیادی را به وجود آورده است پس باید تلاش کنیم که این اشکالات را اصلاح کنیم.
وی با بیان اینکه موافقت‌نامه 300 میلیارد اوراق مشارکت قطار شهری 28 اسفندماه تایید شد گفت: ما در سال 97 بالغ بر 600 میلیارد تومان منابع مالی برای تکمیل قطار شهری نیاز داریم و با این 300 میلیارد و 200 میلیارد دولت و باقیمانده منابع شهرداری می‌توانیم این کار را اجرایی کنیم.
سقائیان‌نژاد به اختصاص 80 میلیارد تومان برای آزادسازی مسیر عماریاسر اشاره کرد و افزود: کار نشد در نظام اسلامی وجود ندارد و بن‌بست در کار فکرهایی است که وجود دارد که اگر این فکرها را در کنار هم قرار دهیم مشکلات حل می‌شود.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۰
کد مطلب: 62863
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *