۰
آیت‌الله سعیدی:

دولت برای رفع مشکلات کشور فرمایشات رهبری را جدی‌تر دنبال کند

قم نیوز: امام جمعه قم گفت: با وجود مشکلات مختلف اما همچنان ایران در برخی از عرصه‌ها در قله قرار دارد و می‌تواند با استفاده از ظرفیت جوانان مشکلات را نیز رفع کند که برای تحقق این هدف، دولت باید فرمایشات رهبری در حوزه اشتغال‌زایی را جدی‌تر دنبال کند.
دولت برای رفع مشکلات کشور فرمایشات رهبری را جدی‌تر دنبال کند
دولت برای رفع مشکلات کشور فرمایشات رهبری را جدی‌تر دنبال کند
به گزارش قم نیوز آیت الله سید محمد سعیدی ظهر امروز در دیدار محمدمهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان که در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) انجام شد، با اشاره به اینکه بر اساس روایات مختلف امام زمان(عج) با چهره‌ای جوان ظهور می‌کنند، اظهار کرد: این موضوع نشان می‌دهد که دوران جوانی از اهمیت و جایگاه والایی برخودار است.

وی از نام‌گذاری سالروز میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) به نام روز جوان یاد کرد و افزود: ایشان بیشترین شباهت را به پیامبر اسلام(ص) داشتند و مورد توجه ویژه اهل‌بیت(ع) بودند.

امام جمعه قم به مساجد به‌عنوان قرارگاهی برای هویت‌سازی جوانان اشاره کرد و گفت: بعد از انقلاب اسلامی نگاه متفاوتی نسبت به جوانان در جامعه ترویج یافت که ترویج این نگاه سبب نقش‌آفرینی جوانان در عرصه‌های مختلف شد.

وی با بیان اینکه دشمن اعتقادات جوانان ایران اسلامی را هدف گرفته است، مطرح کرد: با وجود مشکلات مختلف اما همچنان ایران اسلامی در برخی از عرصه‌ها در قله قرار دارد و می‌تواند با استفاده از ظرفیت جوانان مشکلات را نیز رفع کند که برای تحقق این هدف، دولت باید فرمایشات رهبری در حوزه اشتغال‌زایی را جدی‌تر دنبال کند.

سعیدی با تاکید بر اینکه دولت باید به دنبال فعال‌سازی ظرفیت‌ها باشد، اظهار کرد: در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) نیز در راستای فعال‌سازی ظرفیت‌های فرهنگی گام‌های مطلوبی برداشته شده است.

انتهای پیام/138
چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰
کد مطلب: 63159
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *