۰
مدیرکل راه و شهرسازی استان قم مطرح کرد

تخصیص 12 میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های عمرانی در بافت فرسوده

قم نیوز: دبیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: سال گذشته 12 میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های عمرانی در بافت فرسوده شهر قم تخصیص پیدا کرد که امسال امیدوارم این رقم به 18 میلیارد تومان برسد.
تخصیص 12 میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های عمرانی در بافت فرسوده
تخصیص 12 میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های عمرانی در بافت فرسوده
به گزارش قم نیوز حسن صبوری امروز در قم با اشاره به اجرای پروژه‌های عمرانی در بافت فرسوده شهر قم اظهار کرد: این پروژه‌ها در دو حوزه احیای بافت و نیز ایجاد زیرساخت‌ها در بافت فرسوده بود، همچنین در محلات حاشیه ای شهر قم نیز پروژه‌های عمرانی در سال گذشته اجرا شد.

وی ادامه داد: پروژه کف سازی و جداره سازی میدان میر، پروژه کف سازی و جداره سازی از محله لب چال به سمت شاه حمزه از جمله پروژه‌های اجرا شده برای احیای بافت فرسوده شهر قم در سال گذشته بود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم افزود: درمانگاه ایثار در سال گذشته در بافت فرسوده شهر قم به بهره برداری رسید، امسال هم بهره برداری از یک درمانگاه دیگر در این بافت در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی قرار دارد، پروژه احداث دو مدرسه در محلات شیخ آباد و شهرک فاطمیه در سال جاری شروع خواهد شد.

صبوری با اشاره به محل تامین اعتبار مورد نیاز برای اجرای پروژه‌های عمرانی در بافت فرسوده شهر قم اظهار کرد: اعتبارات موردنیاز برای اجرای این پروژه‌ها توسط وزارت راه و شهرسازی تامین می‌شود. سال گذشته 12 میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های عمرانی در بافت فرسوده شهر قم تخصیص پیدا کرد که امسال امیدوارم این رقم به 18 میلیارد تومان برسد.

انتهای پیام/138
چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب: 64052
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *