۰
استاندار قم در پیامی مطرح کرد:

روابط عمومی کارآمد، مدافع خوبی برای حقوق مردم است.

قم نیوز: استاندار قم گفت: روابط عمومي به روز و كارآمد تلاش مي كند كه در كنار صيانت از منافع سازماني، مدافع خوبي براي حقوق مردم و مخاطبين باشد.
روابط عمومی کارآمد، مدافع خوبي براي حقوق مردم است.
روابط عمومی کارآمد، مدافع خوبي براي حقوق مردم است.
به گزارش قم نیوز استاندار قم در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه تلاش گران عرصه روابط عمومي و ارتباطات تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است، "ارتباط و تعامل" اساسي ترين عنصر مورد نياز بشر و روابط عمومي تسهيل گر و تأمين كننده اين نياز در دنياي پيشرفته امروزي است.
سید مهدی صادقی در ادامه افزود: روابط عمومي به مفهوم نوين آن يكي از اركان مهم توسعه سازماني و اصلي ترين حلقه اتصال و پيوند دو سويه سازمان ها با مخاطبين بشمار مي رود.

وی با تاکید بر اینکه يك روابط عمومي به روز و كارآمد تلاش مي كند كه در كنار صيانت از منافع سازماني، مدافع خوبي نيز براي حقوق مردم و مخاطبين باشد، افزود: مجموعه اي كه فراتر از جايگاه سازماني و اداري قرار داشته و در كنار اصحاب رسانه و به عنوان آئينه تمام نماي انتظارات و پل ارتباطي ميان مردم و حاكميت، نقش مهم و بي بديلي را در زمينه آگاه سازي افكار عمومي نسبت به خدمات نظام و تلاشهاي دلسوزانه خدمتگزاران مردم در دستگاه هاي اجرايي، اعتمادافزايي و دميدن روح اميد و نشاط و اخلاق مداري در جامعه بر عهده دارد.

سید مهدی صادقی استاندار قم با اشاره به اینکه در عصري كه اطلاعات به سرعت و به لحظه و آني در حال تغيير  و نو شدن است، یادآور شد: ایستایی و سکون جايي در روابط عمومي نداشته و مي طلبد كه روابط عمومي ها با درك درست از نيازها و ضرورت هاي زمانه، از عملكرد و ساختار سنتي و ناكارآمد فعلي خود فاصله بگيرند و با مجهز شدن به دانش و تكنولوژي هاي روز ارتباطي و شناخت صحيح نسبت به نيازهاي اصلي سازمان و مخاطبين، در صدد همگون شدن با دنياي پيچيده اطلاعات و ايفاي مؤثر وظايف و رسالت هاي كاري باشند.

صادقی مطرح کرد: در سالي كه از سوي رهبر معظم انقلاب بنام سال حمايت از كالاي ايراني نام گذاري شده است، بدون شك گفتمان سازي شعار سال و اهتمام علمي و عملي به مقوله و راهبرد حمايت از توليد ملي و تشويق و ترغيب مردم به استفاده از محصولات ساخت داخل، مهم ترين مطالبه اي است كه انتظار مي رود مجموعه هاي روابط عمومي و ديگر رسانه ها و نهادهاي فرهنگي گفتمان ساز با ورود خردمندانه و مؤثر به اين بخش، پاسخگوي مطالبات و انتظارات باشند.

استاندار قم خاطرنشان کرد: نام گذاري 27 ارديبهشت به نام روز ارتباطات و روابط عمومي فرصت ارزنده اي براي قدرداني از زحمات فعالان و زحمت كشان اين عرصه و هم افزايي و تلاش مجدانه در راه رشد و بالندگي  و پويايي بيش از پيش اين نهاد مدني است.

وی ادامه داد: فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تبريك اين روز به همه تلاش گران عرصه روابط عمومي و ارتباطات، به ويژه  مدیران و کارشناسان محترم روابط عمومی دستگاه های اجرایی و اساتید و دانشجویان علوم ارتباطات در استان قم، توفيقات روزافزون همه اين عزيزان را در انجام وظايف و مأموريت هاي كاري  از درگاه ايزد منان مسألت دارم.

انتهای پیام / 137
چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵
کد مطلب: 64067
مرجع : پايگاه اطلاع رسانی قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *