۰

حمل‌ونقل و دسترسی، معضل بزرگ زندان‌های شهر قم است

قم نیوز: رئیس شورای شهر قم گفت: برای حل مشکلات حمل‌ونقل زندان‌ها باید راهکارهای واقعی تنظیم و اجرا کرد چراکه امروزه این بخش از خدمات‌رسانی شهری با مشکلات جدی روبه‌رو است که معضل حمل‌ونقل و دسترسی از مهم‌ترین مشکلات پیش رو است.
حمل‌ونقل و دسترسی، معضل بزرگ زندان‌های شهر قم است
حمل‌ونقل و دسترسی، معضل بزرگ زندان‌های شهر قم است
به گزارش قم نیوز عبدالله جلالی در چهل و نهمین جلسه رسمی و علنی و شورای شهر قم که در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، اظهار داشت: پنجشنبه سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر بوده که به‌روز مقاومت نام‌گذاری شده که باید همواره موردتوجه و تقدیر قرار گیرد.

وی با اشاره به مسئله اخذ مجوز تفاهم‌نامه فی‌مابین شهرداری قم و شرکت نورینکو چین به‌منظور خرید تجهیزات و احداث پروژه‌های عمرانی شهرداری قم افزود: این‌یکی از سه روشی بوده که برای خرید واگن در نظر گرفته‌شده که البته اولویت نخست هم نیست اما درصورتی‌که راه‌های دیگر محقق نشود چاره‌ای جز تأمین تجهیزات از این مسیر نیست.

رئیس شورای شهر قم با تأکید بر دشواری‌های خدمات‌رسانی به زندان‌های شهر قم گفت: کار زندان‌ها امری سخت و دشواری بوده که باید قدردان تمام زحمات کارکنان این عرصه از مسائل اجتماعی بود.

جلالی ادامه داد: کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر قم  باید بستر بازدید اعضای شورای شهر قم از زندان‌های شهر قم را در ماه مبارک رمضان ایجاد کنند.

وی با تأکید بر مشکلات و سختی‌های دسترسی به زندان‌های شهر قم ابراز کرد: برای حل مشکلات حمل‌ونقل زندان‌ها باید راهکارهای واقعی تنظیم و اجرا کرد چراکه امروزه این بخش از خدمات‌رسانی شهری با مشکلات جدی  روبه‌رو است که معضل حمل‌ونقل از مهم‌ترین مشکلات پیش رو است.

رئیس شورای شهر قم خاطرنشان کرد: تخریب فوری حمام عمومی اطراف مسجد رضوی یکی از اقدامات ارزنده شهرداری منطقه 7 بوده که این مسئله یکی از مطالبات اصلی مردم این منطقه بوده است.

عضو شورای شهر قم نیز در این جلسه تأکید کرد: در زمینهٔ بازپرداخت فاینانس کشور چین نباید ترسی به دل راه داد چراکه برای موفقیت در کارها و انجام کارهای بزرگ‌راهی جز ریسک‌پذیری نیست.

علیرضا احمدی با تأکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت فاینانس برای ادامه عملیات پروژه مترو قم بیان کرد: نباید با برخی اقدامات اشتباه سبب این شد که وضعیت مترو قم نیز مانند مونوریل نیمه‌کاره باقی‌مانده و به حال خود رها شود.

انتهای پیام/ 138
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۵
کد مطلب: 64353
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *