۰
در راستای ترویج افطاری‌های ساده، ترک عادات ناپسند و شبهات فضای مجازی

شما به پویش «قرار ماه نهم» دعوتید

قم نیوز: پویش «قرار ماه نهم» در راستای ترویج افطاری‌های ساده، ترک عادات ناپسند و شبهات فضای مجازی آغاز شد.
شما به پویش «قرار ماه نهم» دعوتید
شما به پویش «قرار ماه نهم» دعوتید
به گزارش قم نیوز پویش" قرار ماه نهم" با موضوع ترویج و نهادینه سازی افطاری‌های ساده، ترک عادات ناپسند و شبهات فضای مجازی در ایام ماه مبارک رمضان توسط پرتال فرهنگی راسخون معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.

این پویش شامل مجموعه تولیدات رسانه ای در قالب‌های تلویزیونی، رادیویی، عکس نوشت و اینفوگرافی ویژه فضای مجازی و شبهات روزه داری در فضای مجازی است که توسط پرتال فرهنگی راسخون تولید و منتشر شده است.

پویش قرار ماه نهم حرکتی است هدفمند با موضوع افطاری‌های ساده در ماه مبارک رمضان و ترک عادت‌های بد به واسطه ماه مبارک رمضان که آغاز پویش از نخستین روز ماه مبارک تا عید سعید فطر خواهد بود.

در این پویش هر هفته یک آیتم تلویزیونی 100 ثانیه ای، هر روز یک عکس‌نوشته مفهومی، پنج مصاحبه با موضوع طب سنتی و روزه داری و هر هفته یک موضوع چالش پیرامون ماه مبارک رمضان در انتظار شماست. اینفوگرافی و پادکست‌های رادیویی نیز جزیی از کمپین محسوب می‌شود که با زیرصدای قرار ماه نهم در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

بخشی از تنوع محتوای پویش "قرار ماه نهم" که در 6 قالب رسانه ای زیر تولید شده شامل چهار فیلم کوتاه و نماهنگ تلویزیونی(3 دقیقه ای) با موضوع افطاری‌های ساده و ترک عادات ناپسند، پنج مجموعه آیتم کوتاه تلویزیونی با عنوان "گرگ و میش" (3.5 دقیقه ای) با موضوع بررسی ایجاد چالش با محوریت پاسخ به شبهات روزه داری در فضای مجازی، 10 پادکست رادیویی جذاب، گفت وگوی ویژه فضای مجازی و اینترنت با موضوع روزه داری و طب سنتی، 20 عکس نوشت مفهومی، بر اساس احادیث و پیام‌های اخلاقی مربوط به روزه داری، سه اینفوگرافی و یک تیزر موشن گرافی معرفی مجموعه است.

گفتنی است انتشار پویش قرار ماه نهم  از پنجشنبه اول رمضان المبارک در تمامی شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی و خبرگزاری‌ها با محوریت پرتال فرهنگی راسخون به آدرس www.rasekhoon.net است.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰
کد مطلب: 64366
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *