۰
مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی(ره):

قدرناشناسی عده ای نسبت به نعمت بزرگ انقلاب تاسف بار است

قم نیوز: مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی(ره) گفت: قدرناشناسی عده ای نسبت به نعمت بزرگ انقلاب اسلامی ، حقیقتاً تاسف بار است.
قدرناشناسی عده ای نسبت به نعمت بزرگ انقلاب تاسف بار است
قدرناشناسی عده ای نسبت به نعمت بزرگ انقلاب تاسف بار است
به گزارش قم نیوز مرتضی نجفی قدسی طی سخنانی در مراسم ضیافت افطاری دارالقرآن علامه طباطبایی (ره) که با سخنرانی آیت الله العظمی سبحانی از مراجع عظام تقلید برگزار شد، با اشاره به اینکه 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام اسلامی می‌گذرد، اظهار کرد: بعد از این مدت متاسفانه هنوز هم عده‌ای بدون توجه شرایط امروز کشور و جهان و دشمنی‌های دشمنان ما، سخنانی از سرناسپاسی و قدرناشناسی نسبت به نعمت انقلاب و نظام اسلامی بر زبان می‌رانند.

وی با تاکید بر اینکه ما باید ضمن شناخت دقیق مشکلات و تلاش برای رفع آن‌ها در امانت داری از نعمت انقلاب اسلامی هوشیارانه در صحنه حاضر باشیم، گفت: امام عظیم الشان (ره) با همراهی روحانیت و علما، این انقلاب را با اهدای خون مطهر شهدای بسیاری و البته وحدت مردم به سرانجام رساندند و برای حفظ و تقویت این انقلاب و نظام ، خون‌های بسیاری بر زمین ریخته شده و ما نباید خدای ناکرده به گونه ای رفتار کنیم که نسبت به این تلاش‌ها و مجاهدت‌ها، کم لطفی صورت گیرد.

مدیر دارالقران علامه طباطبایی(ره) با اشاره به اینکه سرنگونی طاغوت و استقرار نظام اسلامی که مقدمه ساز ظهور حضرت ولی عصر(عج) باشد، هدف مهم امام راحل از این نهضت بوده است، افزود: ما باید با حفظ و تقویت انقلاب اسلامی و نظام اسلامی کاری کنیم که هدف امام در این خصوص محقق شود.

وی بیان کرد: امام خمینی (ره) در جایی می‌فرمایند که من امیدوارم که این انقلاب پابرجا بماند و با ظهور صاحب اصلی اش امام زمان (عج) این امانت را به ایشان تحویل دهیم.

نجفی قدسی با تاکید بر لزوم تبعیت از اوامر و فرمایشات مقام معظم رهبری به عنوان سکاندار حکیم و بیدار انقلاب گفت: در زمانه کنونی ما حقیقتاً خدای بزرگ را شاکر هستیم که دارای نعمت مقام معظم رهبری هستیم که به خوبی کشتی انقلاب اسلامی را در طوفان متلاطم حوادث هدایت می‌کنند و اینکه بعد از چهار دهه شاهد تشدید دشمنی‌های دشمنان قسم خورده علیه این انقلاب و نظام و ولایت هستیم، نشان می‌دهد که ما در مسیر درستی حرکت کرده‌ایم.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۵
کد مطلب: 64881
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *