۰
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم:

دمای قم به 41 درجه می‌رسد

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: حداکثر دمای استان طی روزهای آتی به 41 درجه خواهد رسید.
دمای قم به 41 درجه می‌رسد
دمای قم به 41 درجه می‌رسد
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی از ساعات همراه با وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 23 درجه و 40 درجه است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 22 درجه و 41 درجه است. فردا آب و هوای استان صاف در برخی ساعات همراه با وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز سه شنبه آسمان استان قم صاف و گاهی همراه با وزش باد است، گفت: در آن روز در اواخر شاهد افزایش و گرد و خاک در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم شمال شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 22 درجه و 41 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 23 درجه و 39 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 43 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 19 درجه و منطقه جمکران با 39 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۵
کد مطلب: 65271
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *