۰
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم:

دمای قم به 41 درجه می‌رسد

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی دما در نقاط مختلف استان به 41 درجه خواهد رسید.
دمای قم به 41 درجه می‌رسد
دمای قم به 41 درجه می‌رسد
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف در برخی از ساعات همراه با وزش باد شدید و غبارآلود است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 22 درجه و 42 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 23 درجه و 41 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف همراه با وزش باد شدید و گرد و خاک است.

قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد و هوای غبارآلود در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 22 درجه و 41 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 22 درجه و 42 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 36 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 22 درجه و شهر قم با 42 درجه بود.

انتهای پیام / 137
دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۲
کد مطلب: 65554
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *