۰
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی قم:

دمای قم به 43 درجه می‌رسد

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: حداکثر دمای استان طی روزهای آتی به 43 درجه خواهد رسید.
دمای قم به 43 درجه می‌رسد
دمای قم به 43 درجه می‌رسد
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری ، همراه با وزش باد نسبتا شدید و گردوخاک است.

وی با بیان اینکه امروز حداکثر دمای قم 43 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 24 درجه و 42 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف، در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و گردوغبار است.

قاضی با بیان اینکه در روز جمعه آسمان استان قم صاف است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد نسبتا شدید و گردوغبار در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 24 درجه و 43 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم در پایان خاطرنشان کرد: هرچند امروز و فردا کمی از شدت گرما کاسته می‌شود‌، اما گرمای هوا تا اواخر هفته آینده در استان ماندگار خواهد بود.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۴
کد مطلب: 66259
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *