۰
مسئول سازمان بسیج سازندگی قم:

۷۵ گروه جهادی در قم به فعالیت های محرومیت زدایی مشغول هستند

قم نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قم از فعالیت ۷۵ گروه جهادی در قم در راستای محرومیت زدایی خبر داد.
۷۵ گروه جهادی در قم به فعالیت های محرومیت زدایی مشغول هستند
۷۵ گروه جهادی در قم به فعالیت های محرومیت زدایی مشغول هستند
به گزارش قم نیوز علی دستوری با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: در حال حاضر بیش از سه هزار بسیجی در قالب ۷۵ گروه جهادی به صورت داوطلبانه در فعالیت‌های بسیج سازندگی استان، و با اولویت محرومیت زدایی حضور دارند.

وی با اشاره به این که در تابستان امسال ۲ قرارگاه سازندگی قم در داخل و خارج از محدوده استان به فعالیت‌های محرومیت زدایی و خدمت رسانی به نیازمندان فعال شد، گفت:در همین راستا قرارگاه شهید زین الدین در استان کرمانشاه فعالیت می‌کند و قرارگاه شهید ابراهیم رشید در قم به انجام محرومیت زدایی و سازندگی می‌پردازد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قم، ابراز داشت: این گروه‌های جهادی در روستا‌های محروم و بخش‌های حاشیه‌ای شهر مستقر شده و در عرصه فعالیت‌های فنی و عمرانی، فرهنگی و اجتماعی، اقتصادی و تولیدی، بهداشت و درمان و نیز تبلیغات دینی، خدمت رسانی می‌کنند.

وی همچنین با بیان این که هر گروه جهادی فعال درقم حداقل ۲۰ عضو دارد، افزود: همه اقشار بسیج استان و از جمله بسیج دانشجویی، طلاب، مهندسین، پزشکان و محلات در این برنامه‌ها حضور فعال خواهند داشت.

دستوری ادامه داد: بسیج سازندگی استان قم دارای ۳۳ گروه جهادی از میان طلاب و حوزویان، ۲۲ گروه جهادی از میان دانشجویان دانشگاه‌های استان و ۲۰ گروه جهادی از بین داوطلبان حوزه‌های مساجد و محلات قم است.


انتهای پیام/ 138
پنجشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۹
کد مطلب: 66611
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *