۰

علت ترس استاندار قم از بیل‌بوردهای خانه طراحان چیست؟

قم نیوز: استاندار بازنشسته قم در یکی از واپسین اوامر خود، بیلبوردهای خانه طراحان با مضمون مطالبه از مدیران برای حل مشکلات مردم را از ترس بالا گرفتن مطالبات مردمی جمع کرده است.
علت ترس استاندار از بیل‌بوردهای خانه طراحان چیست؟
علت ترس استاندار از بیل‌بوردهای خانه طراحان چیست؟
به گزارش قم نیوز استاندار قم از مطالبات مردمی نسبت به ادارات و سازمان‌ها و استانداری قم می‌ترسد از این رو دستور جمع کردن بیلبوردهای خانه طراحان با موضوع مطالبه از بی تدبیری و فشل بودن دستگاه‌های اداری را صادر کرده است.

سرپرست سابق انبارهای وزارت کار که اینک به واپسین روزهای خود در استانداری قم رسیده است،‌ در محاصره گیت‌های امنیتی و ماموران انتظامی و محافظ مسلح خود و در پشت چندین در قفل شده،‌ همچنان از مطالبات مردمی بیم و هراس دارد و اجازه طرح موضوع مطالبه از کارهای انجام نشده و وظایف بر زمین مانده مانند اشتغال،‌ توزیع ثروت، مقابله با زمین خواری و فساد اداری و رسیدگی به محرومان را حتی در قالب بیلبوردهای شهری نمی‌دهد.

سایت قمنا در این باره نوشته است:

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی خبرقم (قم‌نا)، روز گذشته در اقدامی عجیب و تاسف بار بنرهای طراحی شده توسط خانه طراحان انقلاب اسلامی که توسط روابط عمومی شهرداری قم در بیلبوردهای سطح شهر نصب شده بود به دستور مسئولان دولتی در استان جمع آوری شد.

 این در حالی است که تازه ترین کمپین فرهنگی - اجتماعی خانه طراحان انقلاب اسلامی به موضوع خدمت به مردم در بیلبوردهای شهری پایتخت، اکران شده است، اما با این حال بنرهای کمپین «از حرف تا عمل» در حالی در قم به بهانه نقد دولت حسن روحانی جمع آوری می‌شود که اکران این کمپین در بیلبوردهای تهران که شهرداری و استانداری آن در اختیار اطلاح طلبان می‌باشد، بلامانع بوده و به هیچ وجه جمع آوری نشده است!
 

 
گفتنی است که این کمپین با محتوای متناسب شرایط امروز کشور و با موضوع لزوم رسیدگی مسئولان به محرومین و کارگران طراحی شده است ،  یکی دیگر از ویژگی‌های این کمپین، مخاطب قرار دادن تمامی نهادهای حاکمیتی اعم از سپاه، ارتش، مجلس، قوه قضائیه و دولت است که با ادبیات مناسب، توصیه‌های دلسوزانه‌ای را برای رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم نموده است.
 

 
اما متاسفانه در قم که پایتخت فرهنگی و انقلابی کشور می باشد با برخوردهای سلیقه ای با این کمپین صرفا یکی از این تبلیغ ها جمع آوری گردیده و با بنر صلوات در همان محل جایگزین شده است ، اگر این مهم مورد نقد بوده است چرا سایر نهادهای مورد اشاره در این کمپین کوچکترین ناراحتی از این موضوع نداشته و با آغوشی بار از این کمپین حمایت کرده و جریان حرف تا عمل را جاری در امور کرده اند.
حال باید از مسئولان استانداری قم پرسید در شرایطی که نصیحت‌های مراجع تقلید، علماء و دلسوزان کشور رنگ و بوی هشدار و عتاب‌های شدیدتری به خود گرفته و از سوی دیگر دشمن به دنبال مدیریت افکار عمومی و ایجاد نارضایتی به منظور تضعیف نظام می‌باشد، با چه منطق و تدبیری عرصه مطالبه گری و نقد سازنده را به جریانات انقلابی و شناخته شده تنگ می‌کنند!؟
http://www.qomna.com/upload/paper/galleries/20180803/1533290710g1_gall.jpg
 
side

side

side

side

side

side

side

side

side

side

side

انتهای پیام / 105
شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹
کد مطلب: 67375
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *