۰
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری قم خبر داد

اجرای طرح کنترل کریدوری ناوگان بار و مسافر

قم نیوز: رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم از اجرای طرح کنترل کریدوری ناوگان عمومی جاده‌ای (باری – مسافری) خبرداد
اجرای طرح کنترل کریدوری ناوگان بار و مسافر
اجرای طرح کنترل کریدوری ناوگان بار و مسافر
به گزارش قم نیوز محمدعلی محمدپور بیان کرد: این طرح که همزمان با آغاز دوردوم سفرهای تابستانی به اجرا درآمده به مدت 45 روز و تاپایان شهریورماه سال جاری به طول می‌انجامد.

وی ادامه داد: اکیپ‌های نظارت این اداره کل درمعیت عوامل پلیس راه در مقاطع جاده ای استان مستقر بوده و نسبت به کنترل اسناد راننده و وضعیت فنی خودرو اقدام کنند.

رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم گفت: مقاطع ورودی محورهای آزادراه قم – تهران، جاده قدیم قم – تهران، بزرگراه قم – سلفچگان و جاده قدیم قم – کاشان چهار مقطع کریدور جاده‌ای استان است که در آنها نسبت به اجرای این طرح اقدام می‌شود.

وی اظهار کرد: درراستای اجرای این طرح مدارک راننده و خودرو مورد بررسی قرار می گیرد. مدارک راننده شامل گواهینامه و کارت هوشمند است. در خصوص کنترل وضعیت وسیله نقلیه نیز در دو بخش مدارک و وضعیت فنی اقدام به عمل می‌آید.

محمد پور اسناد وسیله نقلیه که در این طرح مورد بررسی قرار می‌گیرد را شامل بارنامه، مهر مدیر فنی، پروانه عبورترافیکی، صورت وضعیت و... دانست و ادامه داد: همچنین دراین طرح از تردد خودروهای حامل بارهای خطرناک که در غیر زمان اعلامی و بدون لحاظ کردن ضوابط ترافیکی اقدام به سفر کنند جلوگیری به عمل می آید .
انتهای پیام/138
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۳
کد مطلب: 67670
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *