۰

«دژگامه» مدیر عامل جدید تیم فوتسال سوهان محمد سیما شد

قم نیوز: علیرضا دژگامه به صورت رسمی مدیر عامل تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم در لیگ برتر فوتسال ایران شد.
«دژگامه» مدیر عامل جدید تیم فوتسال سوهان محمد سیما شد
«دژگامه» مدیر عامل جدید تیم فوتسال سوهان محمد سیما شد
به گزارش قم نیوز علیرضا دژگامه عصر شنبه به طور رسمی و با دریافت حکمی از رسول قلی زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه سوهان محمد سیما، به عنوان مدیر عامل جدید تیم سوهان محمد سیمای قم در لیگ برتر فوتسال منصوب شد.

قلی زاده پیش از این با حفظ سمت خود به عنوان رئیس هیئت مدیره، مدیر عامل سوهان محمد سیما نیز بود اما با حضور علیرضا دژگامه، نماینده قم در لیگ برتر فوتسال به دنبال رفع موانع مالی خود در لیگ برتر خواهد بود.

دژگامه امروز و در جمع خبرنگاران ورزشی استان قم بر تلاش بر حل مشکلات مالی نماینده قم در لیگ برتر فوتسال تأکید کرد و گفت که روحیه مطالبه‌گری دارد و از استاندار قم و نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی برای رفع مشکلات کنونی استمداد می‌طلبد.

وی که نخستین تجربه خود به عنوان یک مدیر ورزشی را در سوهان محمد سیما پشت سر خواهد گذاشت در نشست امروز اظهار داشت: قم مهد فوتسال ایران است و اگر حمایت لازم از این تیم صورت می‌گرفت این تیم باید امروز به جای مس سونگون قهرمان فوتسال باشگاه‌های آسیا می‌شد.

دژگامه بیان داشت: امیدوارم با حمایت همه اهالی ورزش قم اعم از مسئولان اجرایی، هواداران و رسانه‌ها روزهای خوشی برای این تیم رقم بخورد. فوتسال قم ظرفیت بالایی دارد و کارها در سایه همدلی پیشرفت خواه داشت.

انتهای پیام/ 139
يکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۲
کد مطلب: 68067
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *