۰
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم:

هوای قم غبار آلود می‌شود

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی در برخی از ساعات شاهد هوای غبارآلود در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
هوای قم غبار آلود می‌شود
هوای قم غبار آلود می‌شود
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف در برخی از ساعات همراه با وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 22 درجه و 38 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 18 درجه و 38 درجه است، همچنین آب و هوای استان صاف در برخی ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید و غبارآلود است.

قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در آن روز در برخی از ساعات شاهد وزش باد نسبتا شدید و هوای غبارآلود در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 20 درجه و 39 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 22 درجه و 43 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 43 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه سلفچگان با 19 درجه و منطقه فدک با 43 درجه بود.

انتهای پیام / 137
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۵
کد مطلب: 68153
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *