۰
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم:

دمای قم به 34 درجه می‌رسد

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان 34 درجه خواهد بود.
دمای قم به 34 درجه می‌رسد
دمای قم به 34 درجه می‌رسد

رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم:
دمای قم به 34 درجه می‌رسد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان 34 درجه خواهد بود.

به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف اوایل شب افزایش ابر، رگبار رعد و برق و در برخی از ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 14 درجه و 34 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 17 درجه و 34 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری و در برخی از ساعات همراه با وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم صاف تا قسمتی ابری است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 18 درجه و 34 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 14 درجه و 32 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 47 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب شهر قم با 14 درجه و منطقه فدک با 33 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۲
کد مطلب: 69394
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *