۰
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم خبر داد

سرانه 204 هزار تومانی هر شهروند قمی در حوزه فضای سبز

قم نیوز: مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: سرانه ریالی فضای سبز برای هر شهروند در سال 97 بالغ بر 204 هزار تومان است.
سرانه 204 هزار تومانی هر شهروند قمی در حوزه فضای سبز
سرانه 204 هزار تومانی هر شهروند قمی در حوزه فضای سبز
به گزارش قم نیوز پیام جوادیان با اشاره به رصد روزانه اخبار و مطالب منتشرشده در خصوص سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اظهار کرد: واحد فرهنگ و ارتباطات سازمان این کار را روزانه انجام می‌دهد و واحد پیگیری نیز وظیفه بررسی و رفع مشکلات منتشر شده در رسانه‌ها را بر عهده دارند.

وی با اشاره به رصد انتظارات و خواسته‌های شهروندان در حوزه فضای سبز بیان کرد: ما از رسانه‌ها انتظار داریم که آنچه که شهروندان از خادمان مدیریت شهری در حوزه فضای سبز می‌خواهند به ما انتقال دهند تا بتوانیم رضایت‌مندی عمومی را افزایش دهیم.

جوادیان با بیان اینکه بودجه فضای سبز شهرداری قم شامل نگهداری، توسعه، تملک و... در سال 94 بالغ بر 60 میلیارد تومان بوده است گفت: این بودجه در سال 95 بالغ 82 میلیارد و در سال 96 بالغ بر 161 میلیارد و در سال 97 نیز 162 میلیارد تومان بوده است و این نشان‌دهنده افزایش چشم‌گیر بیش از 100 میلیارد تومانی بودجه فضای سبز در این سال‌ها هستیم.

وی سرانه ریالی فضای سبز برای هر شهروند را در سال 94 بالغ بر 72 هزار تومان دانست و گفت: این عدد در سال 95 به 98 هزار تومان، در سال 96 به 200 هزار تومان و در سال 97 نیز به 204 هزار تومان رسیده است. تقریبا سرانه ریالی فضای سبز برای هر شهروند سه برابر شده است.

انتهای پیام/ 110
يکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۳
کد مطلب: 69403
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *