۰
مربی تیم کاتای قم:

۶ کاراته‌کای قمی در جمع برترین‌های کاراته وان ایران قرار گرفتند

قم نیوز: مربی تیم کاتای استان قم از حضور ۶ کاراته کای قمی در جمع برترین‌های کاراته وان ایران خبر داد.
۶ کاراته‌کای قمی در جمع برترین‌های کاراته وان ایران قرار گرفتند
۶ کاراته‌کای قمی در جمع برترین‌های کاراته وان ایران قرار گرفتند
به گزارش قم نیوز علی سلطانی اظهار داشت: رنکینگ جدید کاراته وان ایران برای تعیین برترین‌های ایران در رده‌های سنی و بخش‌های مختلف اعلام شد و ۶ کاراته کای قمی در جمع ۱۰ نفر برتر کشور در تخصص و وزن خود قرار گرفتند.

وی افزود: این رنکینگ توسط سازمان لیگ کاراته در دو بخش پسران و دختران تدوین شده و پس از برگزاری مرحله دوم کاراته وان کشور در اردبیل به مرحله اجرا درآمده که یک دختر کاراته کای قمی و ۵ پسر کاراته کا در جمع برترین‌ها ایستاده‌اند.

مربی تیم کاتای استان قم گفت: بر این اساس و در کاتای انفرادی جوانان پسر، سید مجید وکیلی در جایگاه دوم رنکینگ کاراته وان کشور قرار گرفته است و در بخش دختران نیز در همین رده سنی، هدیه سادات موسوی از قم در رده چهارم ایستاده است.

سلطانی بیان داشت: در بخش کومیته رده سنی جوانان پسر در وزن ۵۵- کیلوگرم سروش اربابی از قم در رده نهم قرار گرفته است و در کومیته جوانان وزن ۶۱- کیلوگرم حسین خدری در جایگاه چهارم رنکینگ کاراته وان ایران قرار دارد.

وی عنوان کرد: در رنکینگ کومیته جوانان وزن ۷۶+کیلوگرم سینا عبدالحسینی در جای پنجم حضور دارد و امیر حسین گلبهار از قم نیز نفر دهم رنکینگ کومیته وزن ۷۶+ کیلوگرم جوانان است.
انتهای پیام / 137
يکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۵
کد مطلب: 69436
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *