۰

همایش ملی فقه و تربیت برگزار می شود

قم نیوز: همایش ملی فقه و تربیت با همکاری و مشارکت مراکز حوزوی و دانشگاهی برگزار می شود.
همایش ملی فقه و تربیت برگزار می شود
همایش ملی فقه و تربیت برگزار می شود
به گزارش قم نیوز همایش ملی فقه و تربیت به همت پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) و با همکاری مجتمع آموزش عالی بنت الهدی و مراکز حوزوی و دانشگاهی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش: این همایش از چهار محور اصلی مانند تعامل دانش فقه و تربیت، فقه و نظام سازی در تعلیم و تربیت، فقه و فرآیند تعلیم و تربیت و فقه تربیتی تشکیل شده است.

تأثیر دانش فقه بر دانش تربیت، تأثیر دانش تربیت بر دانش فقه، روش شناسی پژوهش در تعامل دانش فقه و تربیت، پیشینه تعامل دانش فقه و تربیت، تحلیل تربیتی احکام فقهی از جمله ریزموضوعات محور تعامل دانش فقه و تربیت است.

تأثیر فقه در مبانی نظام تربیتی، تأثیر فقه در اهداف نظام تربیتی، تأثیر فقه در اصول نظام تربیتی و تأثیر فقه در ساختار نظام تربیتی از ریز موضوعات محور دوم این همایش است.

فقه و روش های تعلیم و تربیت، فقه و ساحات تعلیم و تربیت، فقه و ارکان تعلیم و تربیت را می توان از جمله ریزموضوعات محور فقه و فرآیند تعلیم و تربیت ذکر کرد.

موضوعاتی مانند مسائل فقه تربیتی، قواعد فقه تربیتی، منابع فقه تربیتی و فلسفه فقه تربیتی در محور فقه تربیتی بیان شده است.

علاقه مندان حداکثر تا 15 مهر ماه امسال برای ارسال چکیده و 20 آبان ماه امسال برای ارسال مقالات فرصت دارند تا به معاونت پژوهش سرکارخانم تدریس، مراجعه کنند.

انتهای پیام / 137
يکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۴
کد مطلب: 69444
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *