۰

تقدیر معاون سپاه قم از خدمات شهرداری در نمایشگاه هفته دفاع مقدس

قم نیوز: معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم از خدمات شهرداری در نمایشگاه یاد یاران که به مناسبت هفته دفاع مقدس برپا شده است تقدیر کرد.
تقدیر معاون سپاه قم از خدمات شهرداری در نمایشگاه هفته دفاع مقدس
تقدیر معاون سپاه قم از خدمات شهرداری در نمایشگاه هفته دفاع مقدس
به گزارش قم نیوز احمد بیطرفان در جلسه شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری با اشاره به تجاوزات دشمن بعثی علیه ایران، اظهار کرد: دشمن پیش از شروع رسمی دفاع مقدس بارها به کشورمان تهاجم داشت و صدها نفر در این حملات شهید شدند.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم با بیان اینکه اکنون در شرایطی قرار داریم که در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از اقتدار برخوردار هستیم، گفت: دشمن جنگ را از وزارت دفاع به وزارت خزانه برداری برده است و پشتیبانی کنونی آمریکا از تجزیه‌طلب‌ها به دلیل شکست‌هایش از ایران است.

بیطرفان افزود: چند سال پیش، برخی افراد کار حکومت سوریه را تمام شده می‌دانستند، حکومتی که به کشورمان در دفاع مقدس کمک کرد و ایران در آن دوران از پشتیبانی موشکی سوریه برخوردار بود، امروز شاهد هستیم بخش اعظمی از خاک سوریه دوباره با کمک کشورمان در اختیار حکومت سوریه است.

وی شکست استکبار در منطقه را محسوس دانست و تصریح کرد: بسیاری از مشکلات اقتصادی در زمان کنونی به دلایل داخلی است، دشمن با جنگ اقتصادی وارد میدان شده است و باید با خدمت رسانی به محرومین و محرومیت‌زدایی به مقابله با این جنگ بپردازیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم ادامه داد: همبستگی مدیران و مردم را در استان قم شاهد هستیم و وضعیت امنیتی بسیار مناسبی در این استان حاکم است و کسی در قم احساس ناامنی نمی‌کند.

بیطرفان خاطرنشان کرد: در نمایشگاه دفاع مقدس خدمات شهرداری قم محسوس است و در روز اول فعالیت این نمایشگاه حدود 10 هزار نفر از آن بازدید کردند.
انتهای پیام / 137
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۸
کد مطلب: 69502
مرجع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری قم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *