۰
حجت‌الاسلام رحیمیان:

زائران پاکستانی بهترین مبلغان جمهوری اسلامی هستند

قم نیوز: تولیت مسجد مقدس جمکران از حضور گسترده زائران خارجی در ایام اربعین حسینی در استان قم یاد کرد و گفت: این حضور پرشور فرصت مناسبی است که باید از آن استفاده کنیم چراکه زائران پاکستانی بهترین مبلغان و حامیان جمهوری اسلامی هستند.
زائران پاکستانی بهترین مبلغان جمهوری اسلامی هستند
زائران پاکستانی بهترین مبلغان جمهوری اسلامی هستند
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام رحیمیان ظهر امروز در نشست ستاد مرکزی اربعین استان قم که در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد، با بیان اینکه شیعیان پاکستان از جمله مظلوم‌ترین مردم جهان هستند، اظهار کرد: این افراد فشارهای مختلفی را تحمل کردند و ظلم‌هایی که به این افراد شده در رسانه‌ها منعکس نشده است به همین علت افرادی که به ایران و قم سفر می‌کنند رنج‌های مختلفی را کشیده‌اند تا توانسته خود را به زیارت حرم‌های مطهر برسانند.

وی اضافه کرد: امسال در مسجد مقدس جمکران برای میزبانی از زائران اربعین حسینی فضاهای مطلوبی را ایجاد کرده‌ایم که این فضاها در نزدیکی به خدمات رفاهی است.

تولیت مسجد مقدس جمکران از حضور گسترده زائران خارجی در ایام اربعین حسینی در استان قم یاد کرد و گفت: این حضور پرشور فرصت مناسبی است که باید از آن استفاده کنیم چراکه زائران پاکستانی بهترین مبلغان و حامیان جمهوری اسلامی هستند.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹
کد مطلب: 70041
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *