۰
رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی قم:

7 خدمت پلیس برون‌سپاری می‌شود

قم نیوز: رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی قم گفت: برای کاهش مراجعات حضوری مردم به کلانتری‌ها هفت خدمت پلیس از جمله امور مرتبط با کفالت اطفال، مجانین و تحقیق پیرامون تعیین سرپرستی آن‌ها، تحقیقات بیمه و صلاحیت اخلاقی و اجتماعی افراد به مراکز پلیس +10 برون‌سپاری می‌شود.
7 خدمت پلیس برون‌سپاری می‌شود
7 خدمت پلیس برون‌سپاری می‌شود
به گزارش قم نیوز غلام‌عباس بلفکه با اشاره به آغاز طرح تحول در کلانتری‌ها و پاسگاه‌های کشور اظهار کرد: در این طرح برای کاهش مراجعات حضوری مردم به کلانتری‌ها هفت خدمت پلیس از جمله امور مرتبط با کفالت اطفال، مجانین و تحقیق پیرامون تعیین سرپرستی آن‌ها، تحقیقات بیمه و صلاحیت اخلاقی و اجتماعی افراد به مراکز پلیس +10 برون‌سپاری می‌شود.

وی اضافه کرد: مراکز پلیس +10 به صورت کامل انجام این خدمات را در اختیار نخواهند داشت بلکه واسطه‌ای خواهند بود تا کلانتری‌ها بتوانند با بررسی و نظارت خود کارها را در زمان کمتری به صورت مطلوب‌تری انجام دهند.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی قم از اجرای 97 طرح برای ارتقاء انضباط اجتماعی در قم یاد کرد و گفت: در 6 ماه نخست امسال 54 هزار و 500 پرونده توسط بخش‌های زیرمجموعه پلیس پیشگیری، تشکیل و پیگیری شده است.

وی به برقراری 150 هزار تماس با سامانه 110 طی 6 ماه نخست اشاره کرد و افزود: 34 هزار تماس منجر به مشاوره و 125 هزار مورد نیز منجر به عملیات و ورود پلیس شده است.

بلفکه با بیان اینکه مددکاران پلیس به صورت رایگان به سه هزار و 900 فرد خدمات مشاوره‌ای را ارائه داده‌اند، مطرح کرد: دو هزار و 900 مورد از این پرونده‌ها منجر به سازش بین زوج‌ها شده است؛ اکنون 14 واحد مددکاری پلیس در استان قم با حضور متخصصان مشاوره مشغول ارائه خدمات مشاوره‌ای به صورت رایگان هستند.

انتهای پیام/138
 
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۹
کد مطلب: 70058
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *