۰
معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهردار قم مطرح کرد

اعزام ۵۰ دستگاه اتوبوس از استان قم به مهران در ایام اربعین

قم نیوز: معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهردار قم گفت: ۵۰ دستگاه اتوبوس برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین از استان قم به شهر مهران اعزام می‌شود.
اعزام ۵۰ دستگاه اتوبوس از استان قم به مهران در ایام اربعین
اعزام ۵۰ دستگاه اتوبوس از استان قم به مهران در ایام اربعین
به گزارش قم نیوز عباس ذاکریان با اشاره به نزدیکی ایام اربعین و لزوم خدمت‌رسانی به زائران اربعین اظهار کرد: امسال نیز استان قم آمادگی کامل برای خدمت‌رسانی به زائران کربلا را در استان قم و شهر مهران دارد.

وی از اعزام 50 دستگاه اتوبوس به شهر مهران خبر داد و افزود: 50 دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران از پایانه مرکزی تا مرز مهران از 5 تا 15 آبان در شهر مهران مستقر شده و به زائران خدمت‌رسانی می‌کنند.

معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهردار قم تصریح کرد: رانندگان بر اساس برنامه و زمان‌بندی وزارت کشور در شهر مهران مستقر شده و در طول مسیر نیز یک تعمیرگاه سیار اتوبوس‌ها را همراهی می‌کند.

وی اعلام کرد: طبق هماهنگی که با سازمان شهرداری‌های وزارت کشور انجام‌ شده امیدواریم تا قبل از اعزام اتوبوس‌ها یک جفت لاستیک نیز به آن‌ها تحویل داده‌ شده تا مشکلی از این بابت برای اتوبوس‌ها و رانندگان پیش نیاید.

ذاکریان از آمادگی استان قم برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین در عراق نیز خبر داد و تأکید کرد: تا امروز درخواستی از طرف کشور عراق نداشته‌ایم ولی چنانچه درخواستی از طرف کشور عراق به وزارت کشور اعلام شود استان قم آمادگی ارائه هرگونه خدمت‌رسانی در حوزه حمل‌ و نقل را دارد.

وی برنامه‌های استان قم را نیز در ایام اربعین اعلام کرد و گفت: با توجه به‌ قرار گرفتن استان قم در مسیر زائران کربلا، تمهیدات ترافیکی لازم برای این ایام نیز در استان قم دیده‌ شده و پارکینگ و اسکان زائران در مصلی و جمکران انجام می‌شود.

معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهردار قم ادامه داد: انتقال زائران در این ایام از جمکران به حرم مطهر حضرت معصومه(س) و بالعکس با سرویس‌های ویژه‌ای انجام‌شده و برای پیاده‌روی خودجوش هرسال در قم نیز برنامه‌ریزی‌های لازم انجام‌ شده است.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲
کد مطلب: 70306
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *