۰

کارگروه توسعه آموزش و پژوهش اعتاب مقدس ایران در قم برگزار شد

قم نیوز: دومین نشست کارگروه توسعه آموزش و پژوهش اعتاب مقدس ایران با حضور نمایندگانی از آستان‌های مقدس در قم برگزار شد.
کارگروه توسعه آموزش و پژوهش اعتاب مقدس ایران در قم برگزار شد
کارگروه توسعه آموزش و پژوهش اعتاب مقدس ایران در قم برگزار شد
به گزارش قم نیوز در نشست دومین نشست کارگروه توسعه آموزش و پژوهش اعتاب مقدس ایران که امروز در بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در قم برگزار شد، نمایندگانی از آستان‌های مقدس امام رضا، حضرت فاطمه معصومه و احمد بن موسی علیهم‌السلام، مسجد مقدس جمکران و بعثه مقام معظم رهبری حضور داشتند.

بر اساس این گزارش: در این نشست طرح پیشنهادی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها درباره دوره‌های آموزشی و دانش‌افزایی مدیران و کارکنان آستان‌های مقدس معصومین علیهم‌السلام موردنقد و بررسی قرار گرفت.

در این نشست حجج‌اسلام علی راد، مدیر بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در قم، علی‌اشرف عبدی، مدیر پژوهشکده علامه طباطبایی آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها و علی‌اکبر صمدی، مدیر پژوهش و امور محتوای انتشارات مسجد مقدس جمکران و آقایان علیرضا شرقی از آستان مقدس احمد بن موسی علیه‌السلام، قاسم صبری، مدیر آموزش و تبلیغ مسجد جمکران و حمید مروجی به نمایندگی از بعثه مقام معظم رهبری در این نشست نظرات خود را پیرامون طرح آموزشی مدیران و کارکنان آستان‌های مقدس معصومین علیهم‌السلام ابراز کردند.

بعد از بررسی طرح پیشنهادی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها در این نشست، تصمیم به بررسی آستان‌های مقدس درباره این طرح و اعلام انتقادات و پیشنهاد‌ها تا پایان ماه صفر شد.

خاطرنشان می‌شود: پس از تصویب این طرح پیشنهادی در کمیته توسعه آموزش و پژوهش، مصوبات آن در کارگروه نمایندگان اعتاب مقدس تبیین و بررسی خواهد شد.

انتهای پیام / 137
پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۱
کد مطلب: 70309
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *