۰
استاندار قم خبر داد؛

اختصاص ۷۲ میلیون یورو برای خرید ۸۰ واگن قطار مترو قم

قم نیوز: استاندار قم از تصویب تأمین اعتبار خرید ۸۰ واگن قطار مترو قم با اعتبار ۷۲ میلیون یورو در کمیسیون اقتصادی دولت خبر داد.
اختصاص ۷۲ میلیون یورو برای خرید ۸۰ واگن قطار مترو قم
اختصاص ۷۲ میلیون یورو برای خرید ۸۰ واگن قطار مترو قم
به گزارش قم نیوز سید مهدی صادقی در جلسه شورای معاونین استانداری قم طی سخنانی با اشاره به برگزاری باشکوه مراسم عزاداری شهادت امام حسین(ع) در دهه اول محرم اظهار داشت: بایستی شرایط میزبانی از زائرین و مسافرین در اربعین نیز فراهم شود.

وی با بیان اینکه طی یک سال اخیر تلاش زیادی برای اختلاف افکنی بین ملت ایران و عراق از سوی دشمنان صورت گرفت، افزود: راهپیمایی عظیم اربعین با تعمیق روابط بین دو ملت، همه خصومت‌های بدخواهان را ناکام خواهد گذاشت.

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود ضمن قدردانی از نظارت جدی و مستمر دستگاه‌های دولتی و تشکل‌های مردمی برای تنظیم قیمت بازار، اظهار داشت: مشارکت مردم و اطلاع رسانی تخلفات نقش موثری در جلوگیری از سوء استفاده بعضی افراد خواهد داشت.

صادقی همچنین از تصویب تأمین اعتبار ۸۰ واگن قطار مترو با اعتبار ۷۲ میلیون یورو در کمیسیون اقتصادی دولت خبر داد و گفت:‌ امیدواریم با تخصیص این اعتبارات شاهد بهره برداری هرچه سریعتر این پروژه مهم شهر قم باشیم.


انتهای پیام/ 138
يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲
کد مطلب: 70377
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *