۰
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم خبر داد

ادامه روند افزایش دما در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد افزایش دما در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
ادامه روند افزایش دما در قم
ادامه روند افزایش دما در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی ساعات افزایش ابر و وزش باد، در ارتفاعات رگبار و رعد و برق است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 12 درجه و 27 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 12 درجه و 28 درجه است، فردا آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی ساعات افزایش ابر و وزش باد، در پاره ای نقاط رگبار و رعد و برق است.

قاضی با بیان اینکه در روز سه شنبه آسمان استان قم کمی قسمتی ابری است، گفت:  در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر 35 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 13 درجه و 29 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 12 درجه و 26 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 29 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 9 درجه و منطقه کوه سفید با 27 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۱
کد مطلب: 70405
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *