۰

اعزام بيش از 80 خادم اربعين و 5 دستگاه خودرو مکانيزه به کربلا

قم نیوز: مديرکل هماهنگي امور خدمات شهري شهرداري قم از اعزام بيش از 80 خادم اربعين و 5 دستگاه خودرو مکانيزه به کربلا براي خدمت‌رساني به زائرين خبر داد.
اعزام بيش از 80 خادم اربعين و 5 دستگاه خودرو مکانيزه به کربلا
اعزام بيش از 80 خادم اربعين و 5 دستگاه خودرو مکانيزه به کربلا
به گزارش قم نیوز سيدمحسن ميرهادي با اشاره به برنامه‌ريزي شهرداري براي اعزام خادمين اربعين به کشور عراق گفت: امسال نيز همچون برنامه چهارسال گذشته توفيق داريم تعدادي از خادمين شهرداري را به مسير نجف به کربلا براي خدمت‌رساني به موکب‌ها و زائرين اعزام کنيم.

وي با بيان اينکه اين خادمين وظيفه نظافت و جمع‌آوري پسماند در اين مسير را بر عهده دارند، تصريح کرد: همچنين امسال بر حوزه فرهنگ سازي نيز تاکيد داريم تا خادمين موکب‌ها بيشتر متمرکز بر تامين مواد غذايي و استراحت زائرين باشند.

ميرهادي با بيان اينکه بيش از 50 دستگاه اتوبوس بين‌شهري نيز در مرز مهران مستقر شده و حمل و نقل زائرين تا پايانه مرزي را انجام مي‌دهند افزود: در حوزه انتقال پسماندها نيز ماشين‌آلات مکانيزه اعزام شده تا خدمت‌رساني روند بهتري داشته باشد.

وي گفت: بيش از 80 نيروي پاکبان شهرداري به صورت داوطلبانه به کربلا اعزام خواهند شد و پيش‌بيني اعزام 3 دستگاه خودرو پرس پسماند و دو دستگاه باب‌کت و... انجام شده است.
انتهای پیام / 137
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱
کد مطلب: 70424
مرجع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری قم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *