۰

اختتامیه نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی خط "نی‌ناله" در قم برگزار شد‌

قم نیوز: اختتامیه نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی خط "نی ناله" در نگارخانه شهید آوینی به همت سازمان بسیج هنرمندان قم برگزار شد
اختتامیه نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی خط "نی‌ناله" در قم برگزار شد‌
اختتامیه نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی خط "نی‌ناله" در قم برگزار شد‌
به گزارش قم نیوز علی‌اصغر نظری حائل اظهار داشت: این نمایشگاه از 7 تا 14آبان با موضوع امام حسین(ع)، قیام عاشورا و اربعین حسینی در نگارخانه شهید آوینی به همت انجمن خوشنویسی بسیج هنرمندان قم برپا شد.

مسئول انجمن خوشنویسی بسیج هنرمندان قم بیان کرد: این نمایشگاه با هدف به تصویر کشیدن تأثیرات عشق خداوند و اهل‌بیت در خلق آثار فاخر هنری، پاسداشت میراث فرهنگی و دینی ایرانی-اسلامی، تولید آثار فاخر هنری با موضوع عاشورا و شناسایی و حمایت از هنرمندان ارزشی برگزار شده است.

وی بیان کرد: در این نمایشگاه آثار بیش از ده نفر از خوشنویسان بسیجی قم در قالب خط‌های مختلف نستعلیق، نسخ، ثلث و شکسته در معرض دید عموم قرار گرفت.

نظری حائل خاطرنشان کرد: اختتامیه این کنگره با حضور استاد ناصر طاووسی از خوشنویسان مطرح کشور و هنرمندان شرکت‌کننده در این نمایشگاه در نگارخانه شهید آوینی برگزار شد.

مسئول انجمن خوشنویسی بسیج هنرمندان قم افزود: در این کارگاه ضمن بررسی خط‌های توقیع و رقاع، آثار شرکت‌کننده در نمایشگاه نیز توسط استاد طاووسی موردبررسی و نقد قرار گرفت و پیشنهادهایی نیز به خوشنویسان داده شد.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰
کد مطلب: 70832
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *