۰

معاون ‌وزیر کشور: 2 میلیون زائر ایرانی در پیاده‌روی اربعین شرکت کردند

قم نیوز: معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: در اربعین امسال بیش از ۲ میلیون زائر ایرانی و بالغ‌بر ۱۲۰ هزار نفر از اتباع خارجی از مرزهای سه‌گانه کشور برای حضور در پیاده‌روی اربعین به کشور عراق سفر کردند.
معاون ‌وزیر کشور: ۲ میلیون زائر ایرانی در پیاده‌روی اربعین شرکت کردند
معاون ‌وزیر کشور: ۲ میلیون زائر ایرانی در پیاده‌روی اربعین شرکت کردند
به گزارش قم نیوز حسین ذوالفقاری صبح امروز در دیدار با حجت‌الاسلام‌ شهرستانی نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران اظهار داشت: در ایام اربعین سعی شد تا با تمام مشکلات موجود خدمات‌رسانی قابل‌توجهی به زائران داده شود.

وی افزود: توسعه زیرساخت‌های مرزهای غربی و خروجی کشور نسبت به سال گذشته از اقدامات مؤثر انجام‌شده در اربعین سال جاری بود.

رئیس ستاد اربعین کشور گفت: با ارتقای نسبی زیرساخت‌های مرزهای خروجی کشور روند خدمات‌رسانی به زائران اربعین نسبت به سال‌های گذشته وضعیت مطلوب‌تری پیداکرده است.

ذوالفقاری ادامه داد: در اربعین امسال بیش از 2 میلیون زائر ایرانی و بالغ‌بر 120 هزار نفر از اتباع خارجی از مرزهای سه‌گانه کشور برای حضور در پیاده‌روی اربعین به کشور عراق سفر کردند.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور خاطرنشان کرد: برای توسعه و ارتقای کیفیت زائران اربعین جاده مهران تا پایان سال آینده 4 بانده می‌شود، لغو روادید بین ایران و عراق یکی از مهم‌ترین سیاست‌های جاری بین دو کشور است.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۱
کد مطلب: 70834
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *