۰
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم مطرح کرد

کاهش دمای قم طی روزهای آتی

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد کاهش دما در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
کاهش دمای قم طی روزهای آتی
کاهش دمای قم طی روزهای آتی
به گزارش قم نيوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان کمی تا قسمتی ابری و در برخی از ساعات همراه با وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم پنج درجه و 18 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال شرقی و با حداکثر سرعت 30 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم سه درجه و 17 درجه است، فردا آب و هوای استان قسمتی تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم قسمتی ابری و به تدریج ابری است، گفت:  در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد و پاره ای نقاط بارش پراکنده در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 35 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان سه درجه و 15 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب پنج درجه و 13 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه جمکران با دو درجه و منطقه کوشک نصرت با 14 درجه بود.

انتهای پیام / 137
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۴
کد مطلب: 71149
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *