۰
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد؛

پرداخت ۹۸۶ میلیارد ریال تسهیلات به ۳۷ واحد تولیدی در قم

قم نیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در قالب بسته حمایتی تسهیلات رونق تولید در امسال ۲۳ واحد تولیدی تسهیلاتی به ارزش ۹۱۰ میلیارد ریال در بخش صنعت دریافت کردند.
پرداخت ۹۸۶ میلیارد ریال تسهیلات به ۳۷ واحد تولیدی در قم
پرداخت ۹۸۶ میلیارد ریال تسهیلات به ۳۷ واحد تولیدی در قم
به گزارش قم نیوز محمود سیجانی در سی و چهارمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت تا کنون ۵۳ واحد تولیدی جهت دریافت تسهیلات سال ۹۷ به بانک های عامل معرفی شده‌اند که با تصویب اعضاء کارگروه ۳۷ واحد تولیدی استان به مبلغ ۹۶۷ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده اند که سهم صنعت ۲۳ واحد به ارزش ۹۱۰ میلیارد ریال و سهم کشاورزی ۱۴ واحد به ارزش ۵۷۰ میلیارد ریال است.

وی تصریح کرد: طبق گزارش کمیته نظارت بر عملکرد تسهیلات در بیست و سومین جلسه بازدید در محموع از ۱۲۲ واحد دریافت کننده تسهیلات بازرسی به عمل آمده که مجموعا رقمی بالغ بر ۲۱۴۷ میلیارد ریال تسیلات دریافت نموده‌اند که موجب تثبیت اشتغال ۶۲۰۰ نفر و اشتغالزایی برای ۳۹۷ نفر شده است.

وی به بررسی پرونده‌های مالی ۲۹ واحد تولیدی در کمیته مالی اشاره کرد و گفت: برای ۱۸ واحد تولیدی به مبلغ ۴۸۲ میلیارد ریال سرمایه درگردش و ۳ طرح صنعتی با ۲۹۰ میلیارد ریال سرمایه ثابت و ۳ واحد به مبلغ ۵/۳۹ میلیارد ریال در زمینه بازسازی و نوسازی جهت پرداخت تسهیلات مصوب شد و درخواست ۵ طرح صنعتی مورد موافقت قرار نگرفت.
انتهای پیام / 137
يکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵
کد مطلب: 71180
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *