۰
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم خبر داد

پایان نگارش فیلم نامه سریال شهید زین الدین

قم نیوز: مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم گفت: نگارش فیلم نامه سریال شهید زین الدین و فیلم نامه سریال 19 دی به پایان رسیده است و به دنبال ساخت دو سریال 26 قسمتی الف ویژه با استفاده از این دو فیلم نامه برای پخش در شبکه‌های سراسری هستیم.
پایان نگارش فیلم نامه سریال شهید زین الدین
پایان نگارش فیلم نامه سریال شهید زین الدین
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام محمد لطفی نیاسر  ظهر امروز در جلسه ستاد سیاست گذاری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان قم در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری با اشاره به برنامه‌های مرکز صدا و سیما برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: این سازمان برنامه‌های خودش را به این مناسبت از سال گذشته شروع کرد.

وی ادامه داد: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی حتی یک دفتر خبری برای صدا وسیما در شهر قم نداشتیم، اما اکنون 27 شبکه تلویزیونی و 23 شبکه رادیویی در قم قابل دسترسی است و پوشش 99 درصدی صدا و سیما را در قم داریم و از همه استان‌ها جلوتر هستیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم افزود: علاوه بر شهر قم برنامه‌های شادی را به مناسب چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در بخش‌های این شهر خواهیم داشت، همچنین برنامه‌های امیدآفرین را در خصوص پروژه‌های عمرانی در صدا و سیما داریم تا کارنامه چهار دهه نظام اسلامی را در بخش عمرانی به اطلاع مردم برسانیم.

لطفی نیاسر با اشاره به ضبط خاطرات شفاهی نهضت انقلاب اسلامی در استان قم اظهار کرد: خاطرات شفاهی در خصوص مبارزات مردمی را به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضبط کردیم، همچنین نگارش فیلم نامه سریال شهید زین الدین و فیلم نامه سریال 19 دی به پایان رسیده است و به دنبال ساخت دو سریال 26 قسمتی الف ویژه با استفاده از این دو فیلم نامه برای پخش در شبکه‌های سراسری هستیم. نیمی از سریال شهید زین الدین مربوط به مقطع پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و نیمی دیگر هم مربوط به مقطع پس از پیروزی انقلاب است.

وی ادامه داد: تولید برنامه‌های کوتاهی را برای فضای مجازی شروع کردیم تا جلوی تطهیر رژیم طاغوت را در این فضا بگیریم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم خاطرنشان کرد: سایت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط سازمان صدا و سیما ایجاد و رونمایی شد.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰
کد مطلب: 71771
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *