۰

فعالیت گروه های جهادی قم در مناطق محروم تا 16 فروردین 98 ادامه دارد

قم نیوز: مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی قم گفت: گروه‌های جهادی استان فعالیت خود را از چهاردهم اسفندماه آغاز کردند و تا ۱۶ فروردین ماه سال آینده به در مناطق محروم خدمات فرهنگی و عمرانی ارائه می دهند.
فعالیت گروه های جهادی قم در مناطق محروم تا ۱۶ فروردین ۹۸ ادامه دارد
فعالیت گروه های جهادی قم در مناطق محروم تا ۱۶ فروردین ۹۸ ادامه دارد
به گزارش قم نیوز جواد صالحی اظهار داشت: در مجموع در ایام نوروز امسال حدود 4500 نفر روز فعالیت جهادی از سوی گروه‌های جهادی در سطح استان قم و دیگر استان‌ها انجام می شود.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط گروه های جهادی افزود: دو گروه از این گروه‌ها به شکل ترکیبی شامل جهادگران طلبه و دانشجو هستند که علاوه بر فعالیت‌های عمرانی در عرصه فرهنگی و آموزشی نیز فعال هستند.

مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی قم تصریح کرد: گروه های جهادی دانشگاه های استان قم در سال‌های اخیر در استان‌های مختلف کشور خدمات بی نظیری انجام دادند که برکات بسیار خوبی داشت.

صالحی بیان کرد: فعالیت گروه‌های جهادی دانشجویی استان قم به مدت ده روز است و این گروه‌ها در مناطق محروم استان قم همچون قمرود، اسماعیل آباد و حاشیه شهر مقدس قم خدمت رسانی می کنند.

 وی ادامه داد: گروه های جهادی قم علاوه بر روستاهای استان در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب، سیستان و بلوچستان، لرستان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، اصفهان وکرمان فعالیت جهادی می کنند.

مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی قم بیان کرد: گروه های جهادی بسیج دانشجویی قم در عرصه‌های عمرانی، فرهنگی، تبلیغی، اقتصادی، آموزشی خدمت رسانی می کنند.

صالحی خاطرنشان کرد: برخی از گروه‌های جهادی استان فعالیت خود را از چهاردهم اسفندماه آغاز کردند و تا 16 فروردین ماه سال آینده به در مناطق محروم خدمات فرهنگی و عمرانی ارائه می دهند.

انتهای پیام / 137
پنجشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۸
کد مطلب: 72386
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *