۰
رئیس اتحادیه ناشران استان قم خبر داد

حضور 110 ناشر در نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان استان قم

قم نیوز: رئیس اتحادیه ناشران استان قم گفت: دومین دوره نمایشگاه تخصصی کتاب کودکان و نوجوان استان با حضور 110 ناشر از 21 دی ماه الی 28 دی ماه در تالار مرکزی شهر قم برگزار خواهد شد.
حضور 110 ناشر در نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان استان قم
حضور 110 ناشر در نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان استان قم
به گزارش قم نیوز حمید خرمی عصر امروز در آیین گشایش دومین نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوانان استان قم در تالار مرکزی شهر قم با اشاره به اهمیت کتاب خواندن برای کودکان اظهار کرد: کتاب خوانی موجب افزایش توانایی کودکان برای تعاملات اجتماعی و ارتقای قدرت ابتکار آن‌ها می‌شود.

وی ادامه داد: شهر قم دارای طراحان توانمندی است و تلفیق هنر آن‌ها با اثر نویسندگان، موجب بی نیازی کودکان کشورمان از آثار ترجمه ای می‌شود، در این راستا دومین نمایشگاه تخصصی کتاب کودکان و نوجوان با حضور 110 ناشر از سراسر کشور در قم برگزار می‌شود.

رئیس اتحادیه ناشران استان قم افزود: 18 هزار عنوان کتاب ویژه کودکان و نوجوان در نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان در استان عرضه می‌شود، فروش این کتاب‌ها با ارائه بن تخفیف صورت می‌گیرد و سه میلیارد ریال بن تخفیف برای نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

خرمی با اشاره به زمان برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان در استان قم اظهار کرد: دومین دوره این نمایشگاه از 21 دی ماه الی 28 دی ماه در تالار مرکزی شهر قم برگزار می‌شود، زمان بازدید از نمایشگاه در نوبت صبح از ساعت 9 الی 13 و در نوبت عصر از ساعت 15 الی 21 خواهد بود.  

وی خاطرنشان کرد: در حاشیه دومین دوره نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان استان قم، فضای ویژه ای برای بازی کودکان با همکاری سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۱
کد مطلب: 73266
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *