۰
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم مطرح کرد

کاهش دمای قم طی روزهای آتی

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد کاهش دما در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
کاهش دمای قم طی روزهای آتی
کاهش دمای قم طی روزهای آتی
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف همراه با وزش باد نسبتا شدید به تدریج کاهش سرعت ابر است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم صفر درجه و 12 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال شرقی و با حداکثر سرعت 30 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم منفی سه درجه و 10 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف گاهی همراه با وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده قسمتی ابری است، گفت:  در آن روز در برخی از ساعات شاهد افزایش ابر و وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شمال شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان منفی سه درجه و 9 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب صفر درجه و 12 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 54 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با منفی سه درجه و منطقه جمکران با 13 درجه بود.

انتهای پیام / 137
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۸
کد مطلب: 73268
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *