۰

حجت‌الاسلام ماندگاری: یادواره شهدا مصداق تعظیم شعائر الهی است

قم نیوز: یکی از اساتید حوزه علمیه با بیان اینکه دشمن به دنبال دلسردی نیروهای حزب‌الهی است، گفت:‌ یادواره‌های شهدا با ایجاد تحول‌های بنیادین می‌توانند سرعت حرکت انقلاب را افزایش دهند و موجب عمق‌بخشی انقلاب اسلامی شوند.
دشمن به دنبال دلسردی نیروهای حزب‌الهی است/یادواره شهدا مصداق تعظیم شعائر الهی است
دشمن به دنبال دلسردی نیروهای حزب‌الهی است/یادواره شهدا مصداق تعظیم شعائر الهی است
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام محمدمهدی ماندگاری عصر امروز در مراسم اختتامیه نخستین گردهمایی فعالان یادواره‌های شهدای سراسر کشور که به همت شبکه ملی وارثون در سالن جلسات مجتمع فرهنگی پلاک 313 مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با اشاره به اینکه برخی نسبت به پیروزی‌ها و‌ آینده انقلاب اسلامی ناامید شده‌اند، تصریح کرد: دشمن به دنبال ناامیدی مردم است چراکه در این صورت می‌تواند ایران را به عقب برگرداند.

وی با بیان اینکه یادواره‌های شهدا مروج امید، خودباوری و خداباوری در میان مردم است، اضافه کرد: یادواره‌های شهدا فرمول تکرار موفقیت‌ها را آموزش می‌دهد و به مردم یادآوری می‌کند که وعده‌های الهی حق است.

این استاد حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه یادواره‌های شهدا حیاط جامعه را حفظ می‌کند، عنوان کرد: هر چند تاکنون دشمن تلاش‌های بسیاری را در حوزه جنگ نرم برای ضربه زدن به نظام اسلامی دنبال کرده اما یادواره‌های شهدا مردم را در برابر تهاجم‌های فرهنگی و جنگ نرم دشمن حفظ کرده است.

وی از یادواره شهدا به‌عنوان مصداق تعظیم شعائر الهی نام برد و ادامه داد: یاد شهدا، یاد خداوند متعال، قیامت، حیاط طیبه، نصرت الهی، ایمان، صبر،‌ مقاومت، ولایت‌مداری و همه ارزش‌های دینی است که می‌تواند جامعه را به سمت اهداف متعالی هدایت کند.

ماندگاری با بیان اینکه دشمن به دنبال دلسردی نیروهای حزب‌الهی است، تصریح کرد:‌ یادواره‌های شهدا با ایجاد تحول‌های بنیادین می‌توانند سرعت حرکت انقلاب را افزایش دهند و موجب عمق‌بخشی انقلاب اسلامی شوند اما ما باید یادواره‌های شهدا را باور کنیم.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۸
کد مطلب: 73271
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *