۰

آیت‌الله سعیدی: ایران اسلامی از بحران اقتصادی پیش رو عبور می‌کند

قم نیوز: تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: همان‌طوری که نظام اسلامی توانسته در برهه‌های حساس از مشکلات عبور کند از این بحران اقتصادی نیز خارج‌ شده و شکستی دیگر را به دشمنان به ارمغان خواهد آورد.
آیت‌الله سعیدی: ایران اسلامی از بحران اقتصادی پیش رو عبور می‌کند
آیت‌الله سعیدی: ایران اسلامی از بحران اقتصادی پیش رو عبور می‌کند
به گزارش قم نیوز آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار جمعی از کارفرمایان مراکز صنعتی و تولید استان قم که در سالن محراب حرم مطهر برگزار شد، یکی از امتیازات دولت‌ها را وجود تولیدکنندگان دلسوز و فعال دانست و اظهار داشت: برای رسیدن به نتیجه مطلوب در زمینه اقتصادی باید این امور از سوی کارشناسان و مسئولان موردبررسی قرار گیرد.

وی افزود: رساندن مشکلات اقتصادی به گوش عامه مردم ممکن است سبب نگرانی آن‌ها و بروز مشکلاتی شود، چراکه عامه مردم نسبت به مباحث اقتصادی تخصص کامل را ندارند و یا برداشت نادرست داشته باشند.

امام‌ جمعه قم با اشاره به فضاسازی عده‌ای مغرض در شبکه‌های اجتماعی در ارتباط با مسائل اقتصادی ابراز کرد: این اشخاص ممکن است در فضای مجازی به نگرانی مردم دامن زده و خسارات جبران‌ناپذیری برای آن‌ها به وجود آورند.

سعیدی با تأکید بر اینکه در مواجهه با مشکلات و آسیب‌ها باید متوسل به الگوی اسلامی پیش روی ملت بود، تصریح کرد: اگر ایران اسلامی بدون الگو و سرمشق بود، همان سال‌های ابتدایی رو به نابودی می‌رفت اما این‌گونه نشد.

وی بیان کرد: اروپا بعد از خروج  آمریکا از برجام، وعده‌های بسیاری مبنی بر برطرف کردن مشکلات به وجود آمده داد اما امروز اروپا دارد ما را بازی می‌دهد، بنابراین نمی‌توان به این کشورها اعتماد کرد و این کشورها برای ما کاری انجام نمی‌دهند.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) تأکید کرد: مسئولان و مدیران نظام جمهوری اسلامی با نام اسلام روی کار آمده و در حال کار هستند، اگر می‌خواهند که با کفار رابطه نداشته باشیم باید در داخل کشور بر توان داخلی تکیه داشته و کشور را روبه‌جلو ببرند.

سعیدی طبیعت ظالمانه دشمنان را مورداشاره قرار داد و گفت: اینکه دشمنان هر روز برای ما مشکلاتی ایجاد می‌کنند، تا حدی طبیعی بوده و تا زمانی که به آیین باطل آن‌ها درنیاییم دست از سر ما برنمی‌دارند و به دشمنی‌های خود ادامه خواهند داد.

وی افزود: مردم ایران، مردمانی آگاه بوده و در برهه‌های مختلف امتحان خود را پس داده‌اند، اما علیرغم این آگاهی‌ها، در برخی عرصه‌ها دچار اشتباهاتی می‌شوند، برای نمونه وقتی کالایی در بازار کم می‌شود، هر چند اهمیت حیاتی برای مردم نداشته باشد، عده‌ای متقاضی خرید آن شده و مشکل را بزرگ‌تر می‌کنند.

امام‌ جمعه قم با تأکید بر عبور کشور از بحران اقتصادی پیش رو گفت: با عنایت خداوند و امام عصر(عج) و رهبری داعیانه مقام معظم رهبری در برابر همه دسیسه‌ها ایستاده و همان‌طوری که توانست در جنگ تحمیلی مقاومت کند از این بحران اقتصادی به وجود آمده نیز خارج‌ شده و شکستی دیگر را به دشمنان به ارمغان خواهد آورد.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰
کد مطلب: 73373
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *