۰
حضرت آیت الله علوی گرگانی در پیام تسلیتی:

بریدن سر کودک معصوم شیعی نشان دهنده خوی خشونت و بی منطقی وهابیون است

قم نیوز: بریدن سر این کودک معصوم نشان دهنده خوی خشونت و بی منطقی وهابیون است که حتی به یک مادر و کودک خردسال هم رحم نکرده و حاضر به انجام رفتارهای جاهلی در حق شیعیان هستند.
بریدن سر کودک معصوم شیعی نشان دهنده خوی خشونت و بی منطقی وهابیون است
بریدن سر کودک معصوم شیعی نشان دهنده خوی خشونت و بی منطقی وهابیون است
به گزارش قم نیوز متن پیام تأسف و تسلیت  حضرت آیت الله علوی گرگانی در پی بریده شدن سر کودک شیعه در مدینه به جرم تشیع بودن به این شرح است:

بسمه تعالی

قال الله تعالی« و اذا الموءُدة سئلت بای ذنب قتلت»

خبر دردناک بریده شدن سر یک کودک معصوم به نام زکریا در مدینه منوره که تنها جرم او تشیع و فرستادن صلوات مادر بر پیامبر مکرم اسلام صلوات الله علیه و درود بر خاندان پاک او می باشد موجب تأثر شدید اینجانب گردید.

این واقعه مولمه یادآور داستان دردناک ضرب و جرح یک خانم شیعه در زمان امام صادق علیه السلام به دست مأمورین عباسی به جرم ابراز مظلومیت حضرت زهرا سلام الله علیها و گریه امام علیه السلام بر او می باشد.

بریدن سر این کودک معصوم نشان دهنده خوی خشونت و بی منطقی وهابیون است که حتی به یک مادر و کودک خردسال هم رحم نکرده و حاضر به انجام رفتارهای جاهلی در حق شیعیان هستند.

اینجانب به مادر گرامی این فرزند ذبح شده و تمامی شیعیان مظلوم عربستان تسلیت گفته و امیدوارم منتقم حقیقی با ظهور خود شفای قلب دردناک شیعیان باشند.

« و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون»

انتهای پیام / 137
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۱
کد مطلب: 74439
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *