۰

آیت‌الله علوی‌گرگانی: راه‌اندازی واحدهای تولیدی راکد مورد توجه وزارت صنعت باشد

قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر لزوم بهره گیری از نظر نخبگان در اداره کشور گفت: باید از افرادی استفاده شود که اقتصاددان و کاردان باشند تا مشکلات کشور حل شود، تلاش شود واحدهای تولیدی تعطیل و راکد مجدد راه اندازی شوند.
آیت‌الله علوی‌گرگانی: راه‌اندازی واحدهای تولیدی راکد مورد توجه وزارت صنعت باشد
آیت‌الله علوی‌گرگانی: راه‌اندازی واحدهای تولیدی راکد مورد توجه وزارت صنعت باشد
به گزارش قم نیوز آیت‌الله علوی گرگانی ظهر امروز در دیدار رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشت: این وزارتخانه یکی از وزارت خانه‌های مهمی است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار و اداره آن سخت است.

وی با اشاره به لزوم رفع مشکلات جامعه افزود: کشور با تحریم روبه‌رو‌ست و این موضوع سبب شده که دشمن برای مقابله با کشورمان برنامه‌ریزی کند و تلاش می‌کند ما پیشرفتی نکنیم.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به برنامه ریزی دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی تصریح کرد: آمریکاهرچه در توان دارد برای مقابله با کشورمان انجام می‌دهد، این موضوع باید مورد توجه باشد که مسئولان سیاستی را پیاده کنند تا دشمن به اهداف خود نرسد.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از نظر نخبگان در اداره کشور ادامه داد: در هرشته ای اساتیدی وجود دارند که راهکار رفع مشکلات را می‌دانند که می‌توان با بهره گیری از تجربیات آن‌ها برای رفع مشکلات کشور تلاش کرد.

آیت‌الله علوی‌گرگانی افزود: تولید بسیار مهم است که زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت است و برای موفقیت بیشتر در عرصه تولید باید از افراد شایسته و کاردان استفاده کرد.

مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: بایداز افرادی استفاده شود که اقتصاددان و کاردان باشند تا مشکلات کشور حل شود، تلاش شود واحدهای تولیدی که از کار افتاده و فعالیت نمی‌کنند مجدد راه اندازی شوند چون دستگاه تولیدی که از چرخه فعالیت بیفتد کشور با مشکل روبرو می‌شده و آمار بیکار افزایش پیداکند.

وی خاطرنشان کرد: در هر پست و مقامی که فعالیت می‌کنیم پس از چند سال تمام می‌شود، باید تلاش شود در هر پست و مقامی که کار می‌کنیم به گونه ای خدمت کرده که پس از اتمام کار مردم تعریف کنند.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۸
کد مطلب: 75584
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *