۰
عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف قم خبر داد

آغاز توزیع پرتقال 4 هزار و سیب 6700 تومانی در بازار/ وزن سبد کم می شود

قم نیوز: عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف قم تصریح کرد: توزیع پرتقال 4 هزار تومانی و سیب 6 هزار و 700 تومانی در 28 غرفه سطح شهر قم آغاز شده و فروشندگان موظف به کسر 400 گرم از وزن به ازای هر سبد هستند.
آغاز توزیع پرتقال 4 هزار و سیب 6700 تومانی در بازار/ وزن سبد کم می شود
آغاز توزیع پرتقال 4 هزار و سیب 6700 تومانی در بازار/ وزن سبد کم می شود
به گزارش قم نیوز سید ابراهیم صُحُفی امروز با بیان اینکه این سیب و پرتقال از همان 700 تن پرتقال و 350 تن سیب ذخیره سازی شده برای میوه عید تأمین می شود افزود: این غرفه ها در میادین اصلی شهر برپا شده اند تا مردم بتوانند به راحتی میوه تنظیم بازار را دریافت کنند.

وی درباره دیگر تدابیر اتخاذ شده برای ارائه تسهیلات به مسافران نوروزی و زائران حرم مطهر حضرت کریمه اهل بیت (س) در ایام نوروز گفت: با هماهنگی در بین صنف تعمیرکاران اتومبیل، 85 تعمیرکار اتومبیل در ورودی های شهر قم مستقر می شوند تا امر خدمت رسانی در این حوزه با شتاب بیشتری صورت گیرد؛ در عین حال که برخی واحدهای مکانیکی و تعمیرکاران ثابت سطح شهر نیز در این ایام به فعالیت خود ادامه می دهند.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف قم برنامه ریزی برای فروش فوق العاده 200 واحد در مشاغل مختلف مانند خواربار، مواد غذایی، پوشاک و کیف و کفش را از دیگر طرح های برنامه ریزی شده در این ایام دانست و با اشاره به استقبال خوب مردم از نمایشگاه بهاره استان که در روزهای میانی اسفند ماه در محل نمایشگاه دائمی استان قم برگزار شد تصریح کرد: به هر حال تمام تلاش ما در اتاق اصناف و البته همکاران ما در اتحادیه های مختلف قم بر این است تا با آمادگی کامل به استقبال نوروز 1398 برویم و بتوانیم زمینه را برای ارائه بهترین خدمات به مردم عزیزمان فراهم سازیم.

وی همچنین درباره اجلاس اخیر ادواری اتاق اصناف قم گفت: در این اجلاس که حُکم پارلمان اصناف را دارد، بودجه ها و هزینه های یک ساله مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

صحفی در پایان از همه هموطنان و همشهریان خواست تا گزارش تخلفات احتمالی را به تیم بازرسی اتاق اصناف قم منتقل کنند.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۱
کد مطلب: 75765
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *