۰

500 برنامه فرهنگی در ایام نوروز 98 در قم برگزار می‌شود‌

قم نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان قم با بیان اینکه محوریت برنامه‌های فرهنگی نوروز ۹۸ حرم مطهر کریمه اهل‌بیت (س) است، گفت: بیش از ۵۰۰ برنامه فرهنگی در ایام نوروز توسط دستگاه‌های مختلف فرهنگی اجرا می‌شود.
۵۰۰ برنامه فرهنگی در ایام نوروز ۹۸ در قم برگزار می‌شود‌
۵۰۰ برنامه فرهنگی در ایام نوروز ۹۸ در قم برگزار می‌شود‌
به گزارش قم نیوز سید‌موسی حسینی‌کاشانی ظهر امروز در نشست ستاد تسهیلات زائرین نوروزی استان قم که در سالن محراب شبستان امام خمینی (ره) حرم بانوی کرامت برگزار شد، با اشاره به اینکه کمیته فرهنگی، امر به معروف و اقامه نماز یکی از کمیته‌های 11‌گانه ستاد تسهیلات زائرین است، اظهار داشت: این کمیته با حضور نمایندگان 20 دستگاه و مجموعه نشست‌های مختلف خود را دنبال کرده است.

وی با بیان اینکه محوریت برنامه‌های فرهنگی نوروز 98 حرم مطهر کریمه اهل‌بیت (س) خواهد بود، اضافه کرد: بیش از 500 برنامه فرهنگی در ایام نوروز توسط دستگاه‌های مختلف فرهنگی اجرا می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم خاطرنشان کرد: یکی از کارهای مهمی که با هماهنگی دستگاه‌ها انجام می‌شود که شاید یکی از نقاط ضعف سال گذشته بود این است که تبلیغات شهری در سطحی به وسعت سه هزار متر مربع به صورت منسجم دنبال می‌شود.

وی از اهدای بسته‌های فرهنگی به مسافران و زائران شهر مقدس قم یاد کرد و گفت: ظرفیت نشریات محلی نوروز امسال به میدان آمده تا بتوانیم معرفی فعالیت‌های فرهنگی را با 10 هزار نسخه چاپ رقم بزنیم.

حسینی کاشانی از اجرای برنامه‌های هنری مشق بهار یاد کرد و گفت: خاطرنشان کرد: دو برنامه سه روزه در ابتدا و وسط تعطیلات درنظر گرفته شده است تا بسته‌های فرهنگی دستگاه‌ها در قالب پیک فرهنگ میان زائران و مسافران توزیع شود.

وی با بیان اینکه در کنار غرفه‌های فرهنگی شهرداری توزیع کتاب‌های مختلف به‌عنوان عیدی شهر مقدس قم مورد توجه قرار گرفته است، تصریح کرد: شهرداری امسال با محوریت بوستان‌ها در حوزه‌های فرهنگی کارهای مطلوبی انجام داده است و اقدام اوقاف در برپایی 80 خیمه معرفتی در اماکن متبرکه نیز قابل تقدیر است.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰
کد مطلب: 75769
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *