۰

معاون استانداری قم: دستگاه‌ها خدمات نوروزی را در اطراف حرم و جمکران متمرکز کنند

قم نیوز: معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم با تاکید بر اینکه حرم مطهر بانوی کرامت، نقطه اصلی حضور زائران استان قم است، گفت: دستگاه‌ها باید خدمات نوروزی خود را در اطراف حرم مطهر و مسجد مقدس جمکران متمرکز کنند .
معاون استانداری قم: دستگاه‌ها خدمات نوروزی را در اطراف حرم و جمکران متمرکز کنند
معاون استانداری قم: دستگاه‌ها خدمات نوروزی را در اطراف حرم و جمکران متمرکز کنند
به گزارش قم نیوز یونس عالی‌پور ظهر امروز در نشست ستاد تسهیلات زائرین نوروزی استان قم که در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم بانوی کرامت برگزار شد، با اشاره به تشکیل ۱۱ کمیته اجرایی در ستاد تسهیلات زائرین اظهار کرد: بررسی نقاط ضعف و قوت سنوات قبل را با برطرف کردن میدانی مشکلات در دستور کار قرار داده‌ایم تا بتوانیم به افزایش رضایتمندی زائران برسیم.

وی با بیان اینکه طرح نظرسنجی خدمات نوروزی با مشارکت دانشجویان و اساتید دانشگاه قم دنبال می‌شود، اضافه کرد: در هفته‌های اخیر جلسات مرتبط با کمیته‌های ستاد تسهیلات به صورت مستمر با حضور مدیران و مسئولان ارشد دستگاه‌ها برگزار شده است.

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم خاطرنشان کرد: نوروز ۹۸ با مراسم عبادی اعتکاف متقارن شده و به ایام نیمه شعبان نیز نزدیک است به همین علت کار برای نوروزبانان بی‌نوروز استان قم سخت‌تر شده است.

وی با تاکید بر اینکه حرم مطهر بانوی کرامت نقطه اصلی حضور زائران استان قم است، مطرح کرد: دستگاه‌ها باید خدمات نوروزی خود را در اطراف حرم مطهر و مسجد مقدس جمکران متمرکز کنند تا بتوانند بهترین خدمت را به مسافران نوروزی رقم بزنند.

عالی‌پور با اشاره به اینکه متوسط حضور زائران در قم نسبت به سال گذشته افزایش داشته، عنوان کرد: امیدواریم با مشارکت بیشتر دستگاه‌ها بتوانیم امسال نیز افزایش ساعت حضور زائران را رقم بزنیم.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۲
کد مطلب: 75777
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *