۰

12 اتوبوس یورو 4 تا 17 فرودین 98 به اتوبوسرانی قم اضافه می‌شود

قم نیوز: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی قم از واگذاری ۱۲ دستگاه اتوبوس یورو۴ تا روز ۱۷ فروردین‌ماه به ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر قم خبر داد.
۱۲ اتوبوس یورو۴ تا ۱۷ فروردین ۹۸ به اتوبوسرانی قم اضافه می‌شود
۱۲ اتوبوس یورو۴ تا ۱۷ فروردین ۹۸ به اتوبوسرانی قم اضافه می‌شود
به گزارش قم نیوز امیر یزدی در حاشیه بهره‌برداری از 40 دستگاه اتوبوس شهری جدید در ناوگان اتوبوسرانی شهرداری قم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با همکاری شورای اسلامی شهر قم و معاونت حمل‌ونقل شهرداری قم اقدامات مناسبی در زمینه نوسازی ناوگان اتوبوسرانی قم انجام شده است.

 وی با بیان اینکه 40 دستگاه از 104 دستگاه اتوبوس‌های یورو4 ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر قم همزمان با سالروز ولادت امیرالمؤمنین(ع) به شهرداری قم واگذار شده است، افزود: این اتوبوس‌ها با آلایندگی بسیار پاک و بدون هیچ‌گونه آلودگی محیط زیستی بوده و مناسب‌سازی نیز در این اتوبوس‌ها برای افراد سالخورده و معلولان و افراد ویلچری انجام پذیرفته است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی قم خاطرنشان کرد: 12 دستگاه اتوبوس دیگر یورو4 شهرداری قم نیز تا 17 فروردین‌ماه طبق قرارداد انجام‌شده به چرخه حمل‌ونقل عمومی سطح شهر قم افزوده می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه "امیدواریم 52 دستگاه مابقی اتوبوس‌های یورو4 نیز تا انتهای شش‌ماهه نخست سال 98 به شهرداری قم واگذار شود"، ابراز کرد: 50 دستگاه از این اتوبوس‌ها سال گذشته به ناوگان اضافه شده بود که با این اتوبوس‌های جدید تعداد آن‌ها به 154 اتوبوس یورو4 رسیده است.

یزدی با اشاره به هماهنگی‌های لازم برای خرید 100 دستگاه دیگر از این اتوبوس‌ها خاطرنشان کرد: 23 اتوبوس زرین خودرو نیز خریداری شده که به‌مرور وارد مدار ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر قم می‌شود.

انتهای پیام/137
پنجشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۸
کد مطلب: 75813
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *